Oto jak będzie wyglądał serialowy Wiedźmin - Netflix ujawnia pierwsze zdjęcie

Oto jak będzie wyglądał serialowy Wiedźmin - Netflix ujawnia pierwsze zdjęcie

Opublikowano 31.10.2018 15:50 -


Netflixowy Wiedźmin, to jedna z produkcji na którą czekam, przebierając rytmicznie nóżkami. Netflix wie jak podgrzać atmosferę, właśnie udostępnił zdjęcie aktora Henrego Cavill'a, w pełnej charakteryzacji Wiedźminowej.

Gdy zobaczyłem nagłówek wiadomości prasowej, kliknąłem z prędkością światła. Ogólnie nie byłem wielkim fanem pomysłu, by rolę Geralta z Rivii wziął na siebie Henry Cavill. Nie pasowało mi, że superbohater noszący bieliznę na spodniach, będzie twarzą jednego z moich ulubionych bohaterów z książek, czy gier.

W całej okazałości możecie Henry'ego zobaczyć poniżej. Ja mam dość mieszane uczucia i troche trąci mi Michałem Żebrowskim z polskiej produkcji (z całym szacunkiem do p. Michała).

Henry Cavill jako Wiedźmin

Na całe szczęście Netflix znany jest z jakościowych produkcji, więc jestem przekonany, że ostatecznie się nie zawiodę, a Pana Cavill'a cóż, pozostaje zobaczyć  w akcji, bo jak zapewnia Netflix, nudzić się nie będziemy.

First look | Wiedźmin | Netflix

Do dna Geralt, powodzenia na szlaku. Widzimy się w przyszłym roku 🍻

Opublikowany przez Netflix Środa, 31 października 2018

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Pełna obsada Wiedźmin - Netflix

Eamon Farren - Cahir,
Joey Batey - Jaskier,
Lars Mikkelsen - Stregobor,
Royce Pierreson – Istredd,
Maciej Musiał - Sir Lazlo,
Wilson Radjou-Pujalte - Dara,
Anna Shaffer – Triss,
Rebecca Benson - Marilka
Shane Attwooll - Nohorn
Luke Neal - Vyr
Matthew Neal - Nimir
Tobi Bamtefa - Danek
Sonny Serkis - Martin
Roderick Hill - Fletcher
Inge Beckmann - Aridea
Charlotte O’Leary - Tiffania
Natasha Culzac - Toruviel
Amit Shah - Torque
Tom Canton - Filavandrel

Wieści z Rozładowani.pl