Nie zostało wiele czasu do oficjalnej prezentacji nowych urządzeń od Apple. Wydaje się też, że wiemy już wszystko o nowych urządzeniach Apple. Nic bardziej mylnego. Apple dalej dużo przed nami ukrywa, mimo że znów odkryto kilka nowych szczegółów.

Apple rozesłało już swoje zaproszenia na prezentacje. Odbędzie się ona 12 Września w Steve Jobs Theater w Apple Campus, Cupertino. Już sam obiekt robi wrażenie, a tegoroczna premiera może być wyjątkowa dla wszystkich fanów marki. Dlaczego?

iPhony Xs, Apple Watch 4, AirPods oraz nowe akcesoria

Dzisiejszy wiadomości to niewątpliwie zasługa serwisu 9to5mac. Dziennikarze tego serwisu zorientowanego wokół świata Apple dotarli do materiałów prasowych Apple. Chodzi tu o oficjalne grafiki, które reklamować będą nowe iPhony oraz Apple Watch 4. Co więcej, na grafikach widzimy tylko dwa nowe iPhony, zapewne warianty 5.8 cala oraz 6.5 cala z wyświetlaczami AMOLED. Nie trzeba być bardzo spostrzegawczym, by zauważyć, że nowe iPhony mają złote ramki (chociaż według mnie może to być też odbite światło i wizja fotografa). Jeśli jednak kolor ramek naprawdę jest złoty, to będziemy mieli też do czynienia z nowym kolorem iPhona, będzie to znowu kolor Gold jak w 7 generacji albo zaginiony Blush Gold (w którego tonacji wykonano zaproszenia). Miedziany (Rumiany) złoty to wariant, w którym spodziewaliśmy się zobaczyć zeszłoroczny model X. Wspomniany serwis jest pewny nowej nazwy, tegoroczne model nazywać będziemy iPhonami Xs!

R E K L A M A

EE6A6333 5CEE 4C64 B914 F627F7080667

Oprócz nowych iPhonów zobaczymy nową generacje Apple Watch. Potwierdzają się informacje o 15% większym ekranie, pisał o tym Kuba. Serwis 9to5mac dotarł też do informacji, że ze względu na większy wyświetlacz, przygotowano też kilka nowych tarczy. Będą one prezentować teraz większą ilość informacji.

675997BA 18FD 4585 A6A9 966F9F0018A0

Nowe AirPods i akcesoria

Nowe iPhony i Apple Watch to nie jedyne nowości. Nie zobaczymy jednak nowych iPadow czy tanich MacBooków Air (te premierę mogą mieć w październiku), ale Apple postanowił pokazać równie ciekawe rzeczy. Prawie pewne jest, że zaprezentowane zostanie nowa generacja AirPods, tym razem ma ona obsługiwać komendę Hey Siri! Apple zaprezentuje też nowe akcesoria do swoich zegarków i iPhona. Oprócz zaginionego koloru Blush Gold, zaginęła jeszcze jedna rzecz – bezprzewodowa stacja ładowania AirPower. Plotki mówią, że Apple uporało się z problemami przy produkcji tej ładowarki i wreszcie trafi ona do sklepów. Nie będzie ona jednak tania, przewidywana cena to aż 150 dolarów.

Nie mogę się już doczekać premiery. Czuję, że tym razem fraza „one more thing” zapadnie nam w pamięci!


Posłuchaj nas!