Oto, co nowego na Netflix w najbliższych dniach

Oto, co nowego na Netflix w najbliższych dniach

Opublikowano 26.11.2018 13:49 -


Netlfix jak co miesiąc aktualizuje swoją bibliotekę. Niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym tytułem, który ma się pojawić lada chwila, jest serial „1983” — pierwsza polska pozycja na platformie. Wyczekują jej przede wszystkim mieszkańcy kraju nad Wisłą, ale nie tylko (w końcu za reżyserię serialu odpowiada sama Agnieszka Holland). Co jeszcze nowego znajdziemy w serwisie?

1983 – mam spore nadzieje

Bez wątpienia wiążę spore nadzieje z tą produkcją. Głośno zapowiadany polski serial na Netflixie zapowiada się zacnie. To historia alternatywnej rzeczywistości, w której w 1983 roku w Warszawie dochodzi do ataku terrorystycznego. Zamach ten powstrzymuje upadek Związku Radzieckiego i doprowadza do utrzymania  w Polsce komuny. W roli głównej występuje Maciej Musiał, a obok niego zobaczymy między innymi Robert Więckiewicz. Serial zadebiutuje lada dzień, bo 30 listopada.

„Nie ma jak w rodzinie” – 3 sezon

Seriale animowane wracają do łask, a może zawsze cieszyły się popularnością? 3 sezon „Nie ma jak w rodzinie” również zadebiutuje w piątek, 30 listopada. Serial opowiada o typowej amerykańskiej rodzinie, która tylko z pozorów wiedzie standardowe, oklepane życie. Akcja toczy się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

„Mali Agenci: Kluczowa misja” sezon 2

Animowana wersja „Małych Agentów” zadebiutowała na Netflixie w kwietniu tego roku, a już doczekaliśmy się drugiego sezonu. Ten także pojawi się na platformie 30 listopada. Bohaterowie, Juni i Carmen, stawiają czoła niebezpiecznej organizacji S.W.A.M.P., aby uratować ludzkość. Dobra pozycja dla osób znających serię i chcących się rozerwać.

„Seksowne mamy”: sezon 1

Serial „Seksowne mamy” zadebiutuje na Netflixie 1 grudnia i przyznam szczerze, że wyczekuję go bardzo. Nie, to nie tytuł mnie zachęcił. Serial opowiada o czterech kobietach, próbujących okiełznać swoje życie po narodzinach swoich pociech.

Inne moim zdaniem mocne pozycje, na których premierę na Netfliksie warto czekać, to m.in.:

  • „Monachium” – premiera 1.12.2018
  • „Dracula” – premiera 1.12.2018
  • „Wikingowie”  – premiera 30.10.2018
  • „Dolina przemocy” – premiera 1.12.2018
  • „Na linii ognia” – premiera 1.12.2018
  • „Polisa na życie” – premiera 1.12.2018
  • „Loving” – premiera 1.12.2018
  • „Nawiedzony” – premiera 1.12.2018

Przemysław Bicki

Wieści z Rozładowani.pl