Niemalże każdego dnia w ciągu roku Netflix powiększa swoją bibliotekę seriali i filmów, dodając kolejne pozycje. Ostatni dzień roku obfituje jednak w sporą ilość produkcji, które wskoczyły na Neflix.

Pojawiło się kilka seriali, w tym nowy sezon Chilling Adventures of Sabrina. Jeśli nie macie planów na Sylwestra, a jedyną opcją jest pozostanie w domu, to będzie co robić. Zobaczcie moje propozycje na horrory na Sylwestra na Netflix, a poniżej znajdziecie najnowsze produkcje.

sylwester z wości Netflix w ostatni dzień 2020 roku

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 4

Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

R E K L A M A

Giń, 2020!

Komediowy rzut oka na rok, który wszyscy chcemy jak najszybciej pożegnać, w wykonaniu najgorzej poinformowanych komentatorów na świecie. Dzieło twórców „Czarnego lustra”.

Tamte dni, tamte noce

Lato 1983 r. na włoskiej prowincji. Siedemnastoletni Elio nawiązuje silną więź z Oliverem, charyzmatycznym asystentem swojego ojca.

Diabelska plansza Ouija

Gdy ich przyjaciółka ginie w tajemniczych okolicznościach, grupa nastolatków próbuje się z nią skontaktować za pomocą planszy ouija — efekt przerasta ich oczekiwania.

Dracula: Historia nieznana

Średniowieczny rycerz i władca musi zostać wampirem, aby odeprzeć osmańską inwazję na swój kraj. Film o początkach legendarnej postaci.

Pan Peabody i Sherman

Bohaterowie wyjęci z serialu animowanego z lat 60. — psi geniusz Pan Peabody i chłopiec o imieniu Sherman — wyruszają w zwariowaną podróż przez czas.

E.T.

Samotny chłopiec zaprzyjaźnia się z zagubionym na Ziemi uroczym kosmitą i robi wszystko, by jego nowy kolega mógł wrócić do domu, zanim dopadną go władze.

Dziennik Bridget Jones

Opowieść o Bridget Jones poszukującej tego jedynego i próbującej ustalić, o kogo właściwe chodzi, to zabawna próba pokazania, jak działa kobiecy umysł.