Oppo Watch zadebiutuje razem z nowym Find X2

Opublikowano 4.03.2020 10:56 -


Oppo całkiem śmiało rodzi sobie na rynku. Nie rozpycha się przy tym rękami a jego portfolio urządzeń jest czytelne i celuje w potrzeby każdej grupy osób. Teraz przyszła pora aby producent rozszerzył też wybór akcesoriów. Za kilka dni premierę będzie miał pierwszy smart zegarek tej firmy - Oppo Watch.

Jakub z naszej redakcji miał okazję przyjrzeć się modelowi Oppo Reno 2, który przypadł mu do gustu. Myślę, że mógłby mu się też spodobać nowy smartzegarek, który mają w planach i to mimo tego, że prywatnie korzysta z Samsunga.

Oppo Watch to zgrabny smartzegarek w formię, którą znamy

Podczas nadchodzącej premiery urządzeń Oppo, która odbędzie się w ten piątek (06.03.2020), chińska firma chce zaprezentować przede wszystkich swój flagowy smartfon Oppo Find X2, o którym pisał również Jakub. To jednak ponoć nie wszystko.

Oppo ma planach również smartzegarek, który formą przypomina ten produkcji Apple. Czy to źle? Ja uważam to za sporą zaletę, bo Apple Watch jest po prostu ładny. Są oczywiście osoby, które podobieństwo uznają za znikome. Zegarek zamiast koronki otrzymał dwa przyciski funkcyjne, a jego wyświetlacz rozlewa się na boki, co jest dużym postępem w branży.

Oppo zdradziło wygląd zegarka na promocyjnych grafikach, sami więc jeszcze przed premierą ocenicie jego wygląd i podobieństwo do innych urządzeń na rynku.

To, co wiadomo o urządzeniu to to, że będzie dysponował ekranem 1,91 cala (o rozdzielczości 326 PPI). Ekran będzie miał zakrzywione brzegi i w 100% pokrywał przestrzeń barwą DCI-P3. Zegarek ma mieć też flagową konfigurację oraz wsparcie dla rozmów telefonicznych, dzięki wykorzystaniu technologii eSIM. To, co nie jest pewne, ale zdradzają plotki to to, że zegarek zaoferuje czujnik ECG (Elektrokardiogram) podobny do tego z Apple Watch.

Na więcej informacji niestety musimy poczekać do piątku ;) .

Źródło: portal Weibo.

Wieści z Rozładowani.pl