Do sprzedaży w Polsce trafił właśnie smartwatch OPPO z wbudowanym modułem LTE. OPPO Watch 46 mm LTE umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych bez konieczności parowania go ze smartfonem. 

OPPO Watch 46 mm LTE trafia do sprzedaży w Polsce

Smartwatch OPPO Watch 46 mm LTE to bardzo ciekawa propozycja. Na jego pokładzie znajduje się system operacyjny Wear OS by Google. Ekran urządzenia prezentuje obraz w rozdzielczości 402 x 476 px, co daje zagęszczenie pikseli na poziomie 326 ppi. Warto podkreślić, że jest to jednostka AMOLED, która ma 1.91 cala. Za pracę smartwatcha odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon Wear 3100, wspomagany przez 1 GB pamięci RAM. Urządzenie ma 8 GB wbudowanej pamięci na dane. Czytając te dane, łatwo zauważyć, że jest to dokładnie ten sam zegarek, który od jakiegoś czasu można kupić w Polsce pod nazwą OPPO Watch, jednak teraz będzie go można dostać w wersji z wbudowanym modułem LTE. To pozwoli na korzystanie z kart eSIM, a co za tym idzie, na wykonywanie i odbieranie połączeń na smartwatchu. Poza tym OPPO Watch obsługuje komunikację poprzez Bluetooth, Wi-Fi, NFC, nie zabrakło także GPS. Jeśli chodzi o funkcje, to użytkownicy mogą korzystać z monitorowania snu, pulsu, a także mierzenia aktywności fizycznych. W tym ostatnim zakresie zegarek posiada tryby treningowe takie jak: pływanie, spacer, jazda na rowerze, bieg rekreacyjny oraz bieg na spalanie tłuszczu. Dokładnie na temat wszystkich funkcji OPPO Watch, ale pozbawionego modułu LTE, wypowiadał się Jakub w swoim teście – przeczytajcie koniecznie!

Oppo Watch to smartwatch, który znalazł złoty środek – podsumowanie testów

Cena OPPO Watch 46 mm LTE

OPPO Watch 46 mm LTE można już kupić w sklepach z elektroniką. Jego cena to 1499 zł. Producent przygotował jednak promocję – do 27 grudnia wszystkie smartwatche OPPO można kupić o 200 zł taniej.

Źródło: OPPO


Posłuchaj nas!