Oppo Reno Ace z baterią, którą naładujesz w 30 minut!

OPPO to Chińska marka, która dalej nie przedarła się do szerszej świadomości. Szkoda, bo firma stawia sobie wysoko poprzeczkę, chcąc dostarczyć na rynek coraz to lepsze produkty. Przykładem może być nadchodzący Oppo Reno Ace, który oprócz flagowych parametrów zaoferuje też super szybkie ładowanie.

Oppo z modelami RX17 oraz Reno (czy ich wersjami pro) pokazał, że potrafi produkować ciekawe, świetnie wyposażone i dobrze wycenione produkty. Konkurencja na rynku smartfonów jest jednak duża i bez widocznej przewagi pod jakimś względem ciężko przebić się przez dziesiątki podobnych konstrukcji. Oppo ma jednak coś, czym chce przyćmić konkurencję, a ja jestem pod wrażeniem osiągniętych wyników.

Oppo Reno Ace – Pełna bateria w mniej niż 30 minut!

Oficjalna premiera nowego Oppo odbędzie się 10 października. Producent odsłania jednak powoli karty i pokazuje, że nie blefuje. Wydaje się więc, że Reno Ace ma prawdziwego asa w rękawie.

Firma od jakiegoś czasu rozwija autorską technologię super szybkiego ładowania o nazwie SuperVooc. Rekordzistami do tej pory były modele Oppo RX17 Pro i Oppo Find X Lamborghini Edition, które ładowały baterię z mocą aż 50 W.

Nowy Reno Ace podkręci ten wynik do 65 W! Pozwoli to na naładowanie baterii do pełna w niespełna pół godziny. Co ciekawe technologia SuperVooc 3.0 w tym samym czasie potrafiła naładować baterię do zaledwie 39%.

Specyfikacja godna flagowca?

Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej specyfikacji Oppo Reno Ace. Plotki mówią jednak, że zobaczymy flagowca z krwi i kości. Wedle niektórych na pokład urządzenia trafi nawet procesor Snapdragon 855 w wersji Plus. Spodziewać się można też układu aparatów, który przebije ten w Reno 10x Zoom. To, co jest już pewne to ogniwo baterii o pojemności 4000 mAh z wspomnianym szybkim ładowaniem oraz wyświetlacz z odświeżaniem 90 Hz.

Share
Disqus Comments Loading...
Autor
Daniel Buliński

Powiązane

Dzisiejsze przeloty Starlink nad Polską

Codziennie staram się dostarczyć informacje na temat godzin przelotów satelitów Starlink, które widoczne będą nad…

4 czerwca, 2020

GTA Online nie działa? Serwery wyłączone ku czci George’a Floyda

Napotkaliście problemy z GTA Online? Spokojnie, nie jest to żadna awaria. Podobnie zresztą jak Red…

4 czerwca, 2020

Android 11 omyłkowo trafił do użytkowników Pixela – co nowego przyniesie?

Google lubi zaliczać dziwne wpadki - tym razem wersja beta Androida 11 została udostępniona niektórym…

4 czerwca, 2020

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego z nowym logo na jubileusz

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie obchodzi właśnie dwudzieste urodziny. Z tej okazji uczelnia wprowadza…

4 czerwca, 2020

Kino z domu – CANAL+ uruchamia nowy serwis

Sytuacja spowodowana pandemią COVID-19 doprowadziła do wielu rewolucji, a także do przyspieszenia niektórych innowacji. Wiele…

4 czerwca, 2020

Poleciały! Ósma seria Starlinków już na niebie

Niewątpliwie SpaceX odnosi ostatnio same sukcesy. W ubiegłym tygodniu świat ekscytował się startem rakiety Falcon…

4 czerwca, 2020