Oppo Reno Ace z baterią, którą naładujesz w 30 minut!

Oppo Reno Ace z baterią, którą naładujesz w 30 minut!

Opublikowano 18.09.2019 9:15 Aktualizacja: 18.09.2019 9:26 -


OPPO to Chińska marka, która dalej nie przedarła się do szerszej świadomości. Szkoda, bo firma stawia sobie wysoko poprzeczkę, chcąc dostarczyć na rynek coraz to lepsze produkty. Przykładem może być nadchodzący Oppo Reno Ace, który oprócz flagowych parametrów zaoferuje też super szybkie ładowanie.

Oppo z modelami RX17 oraz Reno (czy ich wersjami pro) pokazał, że potrafi produkować ciekawe, świetnie wyposażone i dobrze wycenione produkty. Konkurencja na rynku smartfonów jest jednak duża i bez widocznej przewagi pod jakimś względem ciężko przebić się przez dziesiątki podobnych konstrukcji. Oppo ma jednak coś, czym chce przyćmić konkurencję, a ja jestem pod wrażeniem osiągniętych wyników.

Oppo Reno Ace

Oppo Reno Ace – Pełna bateria w mniej niż 30 minut!

Oficjalna premiera nowego Oppo odbędzie się 10 października. Producent odsłania jednak powoli karty i pokazuje, że nie blefuje. Wydaje się więc, że Reno Ace ma prawdziwego asa w rękawie.

Firma od jakiegoś czasu rozwija autorską technologię super szybkiego ładowania o nazwie SuperVooc. Rekordzistami do tej pory były modele Oppo RX17 Pro i Oppo Find X Lamborghini Edition, które ładowały baterię z mocą aż 50 W.

Nowy Reno Ace podkręci ten wynik do 65 W! Pozwoli to na naładowanie baterii do pełna w niespełna pół godziny. Co ciekawe technologia SuperVooc 3.0 w tym samym czasie potrafiła naładować baterię do zaledwie 39%.

Specyfikacja godna flagowca?

Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej specyfikacji Oppo Reno Ace. Plotki mówią jednak, że zobaczymy flagowca z krwi i kości. Wedle niektórych na pokład urządzenia trafi nawet procesor Snapdragon 855 w wersji Plus. Spodziewać się można też układu aparatów, który przebije ten w Reno 10x Zoom. To, co jest już pewne to ogniwo baterii o pojemności 4000 mAh z wspomnianym szybkim ładowaniem oraz wyświetlacz z odświeżaniem 90 Hz.

Wieści z Rozładowani.pl