Wiem, że jako serwis technologiczny, powinniśmy obok ładnych rzeczy przechodzić z pogardą narzekając na to, że nie ma Snapdragona 888 wewnątrz, albo że ładowanie trwa 1h a nie 30min. Ale jak tu nie skomentować dobrze wykonanej pracy, kiedy na rynku zalewani jesteśmy klonami z wystającymi na parę milimetrów wyspami.

OPPO Find X3 i X3 Pro- podziwiajcie

Wychodzę z założenia, że dobrą pracę trzeba doceniać. Dlatego też nie mogę nie wypowiedzieć się na temat nadchodzącego OPPO Find X3, który kontynuuje świetną passę ładnych urządzeń od OPPO.

Nadchodzący model ma wysepkę aparatu podobną do tej w najnowszych urządzeniach Apple, ale piękno tkwi w szczegółach, tak i tutaj zrezygnowano z krawędzi owej wysepki. To wybrzuszenie z tyłu urządzenia będzie łagodnie schodziło się do grubości reszty urządzenia. Wygląda to obłędnie.

Na najnowszych filmikach promocyjnych możemy również podziwiać metaliczny kolor wykończenia, co również jest czymś nowym w świecie telefonów.

OPPO Find X3 i X3 Pro – specyfikacja

Nie mógłbym zakończyć wpisu jedynie na designie, zatem przejdźmy do tego co już wiemy o tym urządzeniu. Mówi się, że Oppo Find X3 oraz X3 Pro będzie wyposażony w 6.7″ AMOLED o rozdzielczości WQHD i 120Hz odświeżania. Napędzać ma go topowy Snapdragon 888. Zestaw aparatów ma być iście nieziemski – 50 Mpx matryca główna (prawdopodobnie GN1 od Samsung), 13 Mpx peryskopowego tele z 5x zoomem i 50 Mpx z obiektywem szerokokątnym.

oppo find

Cóż mi pozostaje dodać w tym miejscu. Jeżeli specyfikacja wersji X3 albo X3 Pro, bo na razie nie jesteśmy w stanie ich rozróżnić, się potwierdzi to będzie najładniejszy flagowiec. Można się jednak spodziewać tym samym, że jego cena nie będzie konkurencyjna w porównaniu do nudnej konkurencji.


Posłuchaj nas!