OneTone - jeden z piękniejszych szablonów Wordpress, które ostatnio widziałem

OneTone – jeden z piękniejszych szablonów WordPress, które ostatnio widziałem

Opublikowano 7.04.2014 19:34 - 2


Nie chciałem przesadnie rozdmuchiwać nagłówka, więc zacznę od sprostowania. Dzisiejsze szablon jest w istocie jednym z piękniejszych szablonów na jakie się ostatnio natknąłem, ale w jednej – konkretnej kategorii: szablonów zbudowanych o tylko jedną podstronę. To gdy już sprawę mamy wyjaśnioną, to czas na pianie z zachwytu nad szablonem.

Trafiając na niego zupełnie przypadkiem, pierwsze co to pochłonęła mnie animacja od razu po otwarciu. Co ciekawe, akurat tak się złożyło, że RDIO grało bardzo spokojną, przyjemną muzykę. Do samego końca utworu byłem pewien, że pochodzi on ze strony a nie z RDIO ;-) Niemniej nawet i bez muzyki, materiały przedstawiane w tle naprawdę piękne. Zastosowanie dość tematyczne, a nuż jednak trafi w gusta.

Szablon jest w pełni responsywny, wygląda świetnie zarówno na małej rozdzielczości, jak i świetnie się sprawuje na mojej monstrualnej 2560×1500~. Najważniejsze jest jednak to, że jest do pobrania zupełnie za darmo i doskonale się nada do prostych stron, w typie wizytówek. Zachęcam do pobierania, kawał świetnej roboty.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl