OnePlus 7T wycieka - kilka zmian i wersja McLaren

OnePlus 7T wycieka – kilka zmian i wersja McLaren

Opublikowano 27.08.2019 8:13 -


Chociaż OnePlus 7 nie wystygł jeszcze za bardzo po swojej premierze, firma już szykuje dla nas jego następcę. W sumie mnie to nie dziwi, dziś na rynku nie można zwalniać tempa. OnePlus 7T przyniesie kilka istotnych zmian w budowie, znamy już kilka z nich. Będzie też dostępny w specjalnej wersji z logo producenta sportowych samochodów i lepszymi parametrami.

Zaprezentowany w połowie maja OnePlus 7 znów zdumiewa klientów, którzy nie znali produktów chińskiego producenta. Dobrze wyposażony i świetnie wyceniony telefon ma sporo zadowolonych użytkowników. Z drugiej strony wierni fani marki byli wstrząśnięci, nowy model oferował niewiele z tego, do czego byli już przyzwyczajeni. Brak portu słuchawkowego, slotu na kartę pamięci, diody powiadomień, ładowania indukcyjnego i w końcu kiepski aparat oraz głośniki. Wygląda na to, że producent nie ma zamiaru wracać do poprzedniej funkcjonalności. Zmiany jednak będą!

Większy wyświetlacz i nowy układ aparatów

Prawie pewne jest, że nowy OnePlus 7T swoją premierę będzie miał już pod koniec września. Wraz z nim zadebiutuje wersja McLaren, która dysponować ma lepszą konfiguracją.

W budowie telefonu nadal dominować będą szklane plecki oraz aluminiowa ramka. Zmiany dosięgną jednak wyświetlacza, który teraz będzie większy względem modelu bez litery „T” w nazwie. Amoledowy panel będzie miał 6,5 cala, a cały telefon przez to ma być większy i jego wymiary wyniosą 161.2 × 74.5 × 8.3 mm (względem 157.7 × 74.8 × 8.2 mm w OnePlus 7).

oneplus 7t

Przeprojektowano też moduł aparatu, który dalej będzie miał trzy oczka, ale teraz znajdą się one wewnątrz okrągłej wysepki podobnej do tej w Motoroli lub starych modelach Nokii. Przy tej okazji liczę, że producent pokusi się również o poprawienie możliwości aparatu i jakości zdjęć, tak aby nie odstawać od konkurencji.

OnePlus 7T McLaren Edition

Wersja McLaren będzie się na pewno różniła wyglądem od zwykłej wersji, podobnie jak było to poprzednim razem, gdy współpracowano z producentem sportowych samochodów.

Wersja McLaren ma też zadebiutować z odświeżonym procesorem Snapdragon 855 Plus i aż 12 GB pamięci RAM do pary. Na dane użytkownik będzie miał 512 GB pamięci. Plotki mówią też o wsparciu dla sieci 5G i większej niż standardowej baterii.

Wieści z Rozładowani.pl