Olbrzymia porcja nowości na Netflix. Co obejrzeć w weekend?

Olbrzymia porcja nowości na Netflix. Co obejrzeć w weekend?

Opublikowano 6.09.2019 18:55 Aktualizacja: 13.06.2020 13:36 -


Stało się, nie ma co już czarować. Pierwszy weekend wrześniowy właśnie się zaczął. W telewizji ruszają jesienne ramówki, które jakością nie grzeszą, a golizna próbująca przyciągnąć uwagę wali po oczach. Netflix na szczęście trzyma poziom i właśnie uaktualnił swoją bibliotekę.

W ofercie pojawiają się nowe sezony seriali, nowości filmowe i wiele więcej. Tak więc, jak tylko masz wolny weekend i chcesz go perfidnie spędzić przed telewizorem, niekoniecznie skacząc po kanałach, odpal Netflixa, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Netflix – nowości wrzesień 2019

Zew kryształu, czyli jak powstał Ciemny kryształ: Czas buntu – film dokumentalny (2019)

Zajrzyj za kulisy i poznaj gwiazdy, lalkarzy oraz twórców, którzy przywrócili do życia magiczny świat Thra Jima Hensona w porywającym serialu fantasy. W tym fascynującym dokumencie swoimi historiami dzielą się m.in. Brian Froud, Taron Egerton i rodzina Hensonów.

Chesapeake Shores – sezon 4 odc. 2

Po powrocie do rodzinnego miasteczka w Maryland samotna matka, z sukcesami zawodowymi na koncie, zastanawia się, czy to jest jej miejsce na ziemi. Nowy sezon, nowe początki i to samo skromne miasteczko. Zobaczcie kolejny etap w życiu Abby — z Trace’em lub bez niego. W rolach głównych: Laci Mailey, Jesse Metcalfe, Emilie Ullerup. Twórcy: Nancey Silvers, John Tinker.

Pierwszy śnieg – film (2017)

Ekranizacja powieści Jo Nesbo. W mroźnej Norwegii borykający się z problemami detektyw próbuje namierzyć seryjnego mordercę pozostawiającego po sobie… bałwany. Tomas Alfredson („Szpieg”, „Pozwól mi wejść”) reżyseruje film z Michaelem Fassbenderem („Zniewolony”) w roli głównej.

Śmierć nadejdzie dziś – film (2017)

Studentka zostaje uwięziona w pętli czasowej i raz za razem wraca do dnia, w którym zostaje zamordowana. W rolach głównych: Laura Clifton, Jessica Rothe, Rachel Matthews.

ANNABELLE: NARODZINY ZŁA – FILM (2017)

Wiele lat po śmierci swojej córki twórca lalek i jego żona otwierają dom przed kilkoma sierotami, które wkrótce zaczynają się bać jednego z przerażających dzieł artysty. W rolach głównych: Stephanie Sigman, Talitha Eliana Bateman, Lulu Wilson.

Wieści z Rozładowani.pl