Okaż trochę miłości nieoglądanym materiałom video

Okaż trochę miłości nieoglądanym materiałom video

Opublikowano 17.05.2015 20:11 - 2


Nie ma żartów z Youtube. Odkąd ogłoszono w naszym polskim internecie, że rok 2015 będzie rokiem Youtube, to nie możemy spać, pracując nad kolejnymi scenariuszami materiałów video. Do tej pory udało nam się póki co przygotować drobny wywiad wśród mieszkańców Gdyni, o tym co wiedzą o DailyWeb, zaś wyniki były zaskakujące. Drugim przykładem jest z pewnością niebanalna recenzja klawiatury mechanicznej Ozone przez Bartka, jeśli nie oglądaliście, to obowiązkowo trzeba uzupełnić ;-)

Co ciekawe, każdej minuty na Youtube trafia 300 kolejnych godzin materiałów. Jedne z pewnością cieszą się większym i mniejszym zainteresowaniem. Dziś chciałem Wam zaprezentować dedykowaną stronę dla materiałów z tej drugiej kategorii. Serwis, który nosi nazwę Petit Tube postanowił zaopiekować się wszystkimi video, które do tej pory nie miały żadnych odsłon, tym samym zmieniając ich smutny los.

A jak działa sam serwis? Metoda jest banalnie prosta, po wejściu otrzymujemy video do obejrzenia, które nie miało wcześniej żadnych odsłon. Jesteś pierwszy, i możliwie że ostatni. Na dole znajdują się linki nawigacyjne, które niestety nie są w języku ani polskim i angielskim, ale można metodą prób i błędów dojść, który przewija do kolejnego video. Zmieńcie ich los, zapraszam do Petit Tube.

Wieści z Rozładowani.pl