Ogromna wyprzedaż Xaiomi - Mi Band 3 w prezencie | DailyWeb.pl

Ogromna wyprzedaż Xiaomi – Mi Band 3 w prezencie jeśli kupisz telefon

Opublikowano 23.07.2018 14:38 Aktualizacja: 23.07.2018 21:54 -


Od dziś rusza ogromna wyprzedaż Xiaomi na Gearbest. Do każdego zakupionego telefonu można dostać smart-opaskę Mi Band 3 i wziąć udział w loterii.

Marki Xiaomi nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Mi Band 3 raczej też ponieważ poprzednik tej smartopaski stał się chyba kultowy. Dziś na gearbest rozpoczyna się wyprzedaż produktów tej marki i trwać będzie do 30.07.

To świetna okazja do zakupów. Bardzo odkrywcze stwierdzenie… Jednak promocje są całkiem przyzwoite. Znajdziemy przecenione telefony, niektóre o kilka procent, niektóre o więcej na przykład Redmi S2 4G o 24% lub Redmi 5 o 27%.

Promocja nie dotyczy tylko telefonów. Spora część portfolio Xiaomi jest tańsza. Zegarki, kamery, projektory, routery, powerbanki i adaptery. Wszystko taniej.

Myślę, że warto zerknąć, ponieważ dodatkowo dla pierwszych 2000 osób kupujących dowolny telefon przewidziany jest gratis w formie Mi Band 3 (sam kosztuje 100+ zł).

Dodatkowo zauważyłem na stronie loterię, w której do wygrania jest kolejny telefon. Aby wziąć udział w tej loterii, musimy zostawić więcej niż 80$ podczas wyprzedaży.

To nie jest ref-link. Po prostu uważam tę promocję za wartą uwagi :)

 Wyprzedaż Xiaomi

Wieści z Rozładowani.pl