Ogłoszenie wyników konkursu TeslaThemes

Ogłoszenie wyników konkursu TeslaThemes

Opublikowano 16.09.2014 9:00 Aktualizacja: 6.01.2019 12:50 - 5


Moi drodzy,

Tu wujek Mateusz aka “Keynote expert” ;)

Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców konkursu zorganizowanego we współpracy z TeslaThemes.
Oto 3 szczęścliwych zwycięzców:

Miejsce pierwsze – Julia O. (JullietteKai) – za najbardziej twórcze i kreatywne podejście do tematu, zobaczie zresztą sami. Swoją drogą Julio, może czas pomyśleć o karierze copywritera ;) ?

Jestem Kajnica
Przyznaje się bez bicia
Lubię pomagać
Dziergać, skrobać i wymagać

Dziś chciałabym coś komuś podarować
Coś ładnego, funkcjonalnego oraz czego nie będzie chować
Myślałam nad kupnem motywu pewnego
Jednak wchodzę na DailyWeb i widzę coś takiego!

Konkursy organizują,
motywy na nim dają.
Motywy świetne,
motywy bardzo ładne,
motywy super zgrane!

Czy brać udział sobie myślę,
jaką pracę konkursową sobie zamyślę?
I tak piszę te słowo,
może uda mi się wygrać to i owo.

Jednak niech wygra najlepszy.

Miejsce drugie – bArT – po prostu wzruszyła nas Twoja historia :)

Pierwszą swoją stronkę wrzuciłem na serwer około 1994 roku, eeeh kiedy to było, prawdziwa prehistoria ;) Moje kolejne projekty cieszyły się dość sporą popularnością. Myślę, że nie przesadzając skorzystało z nich przynajmniej kilka milionów Internautów. Później jednak z powodu przegranych potyczek z pewną bardzo popularną firmą na “G” bardzo dużo straciłem i do tej pory jeszcze się nie podniosłem. Ale od kilku lat zbieram różnego rodzaju ciekawy i oryginalny kontent, który myślę, że pomoże mi ponownie złapać ten przysłowiowy wiatr w żagle. Dalej będę robił to, co kocham i co potrafię najlepiej. Od około 1.5 roku interesuję się też WordPressem i zdecydowałem, że będzie to moja główna platforma do tworzenia nowych, nowoczesnych serwisów, bo można z nim zrobić praktycznie wszystko. Ciekawej i unikalnej zawartości mam przynajmniej na kilka porządnych i rozbudowanych stron, także jeśli szanowne jury wybrałoby właśnie mój komentarz, szablony z pewnością nie zostaną zmarnotrawione. Dałoby mi to również dodatkowe motywacje, żeby wreszcie zakończyć to, co rozpocząłem lata temu i po prostu zacząć od nowa…

Miejsce trzecie – Mateusz Cichosz – za ujmującą i wyciskającą łzy historie o niespełnionym blogerze templatki lecą do Ciebie ;)

Jestem niespełnionym blogerem. Blogerem, który miał wielkie marzenia co do pisania, ale jak na razie jedyną platformą, na której są moje teksty to szuflada i zakurzone katalogi na kompie. Ergo – dla nikogo nie dostępne i pod kluczem… Moja żona prowadzi bloga kulinarnego, przez co czuje się gorszy ;(. A widzę ile jej to sprawia radości. No i spełnia się przy tym – to jest najważniejsze. Pozazdrościłem. I sam zacząłem snuć wizję swojego poletka… Już rok temu… Nad wizją fajnego bloga zaczęła nadciągać burza smutku i bezradności, bo gdy przyszło wybrać skórkę, czułem się bezradny jak małe dziecko, które narobiło w pampersa. Mętlik w głowie ogromny, nie umiałem się zdecydować na jakiś konkretny szablon, aż w końcu trafiłem tutaj. Konkurs spadł mi z nieba, bo przepłakałem i nie przespałem wiele nocy, gdyż właśnie ten jeden element nie dawał mi zmrużyć oczu. A przecież najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jeśli przyszłym czytelnikom nie przypadnie do gustu moja treść, to przynajmniej zostaną na te kilka minut dłużej, żeby powzdychać do pięknego szablonu ;).

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Mamy do Was róznież przeogromną prośbę, jeżeli użyjecie swoich nowych szablonów na blogu, wspomnijcie o dobrym wujku Mateuszu i drużynie Dailyweb.pl :)

Pozdrawiamy was przeserdecznie!

Autor: Mateusz Gołębiewski

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz