Oficjalny zwiastun "Czarnej Wdowy", czyli powrót do przeszłości

Oficjalny zwiastun "Czarnej Wdowy", czyli powrót do przeszłości

Opublikowano 3.12.2019 21:11 -


Historia Avengerów zakończyła się wraz ze śmiercią wielu bohaterów w części End Game. Mogłoby się wydawać, że teraz każdy pójdzie swoją ścieżką i już nic nie będzie takie same, co widzowie mogli dostrzec już w kontynuacji sagi Spider-Mana. Mimo to producenci podali kolejne plany na realizacje filmowe z udziałem poszczególnych bohaterów, nawiązując do ich przeszłości. W ten sposób właśnie została przedstawiona historia Czarnej Wdowy, która dawniej prowadziła zupełnie inne życie.

Przyznam szczerze, że postać Natashy Romanoff od zawsze wzbudzała we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony byłam bardzo ciekawa jej przeszłości i pobudek do zabijana, jednak z drugiej nie mogłam zrozumieć ukrywania swojej prawdziwej tożsamości i wiecznego zgrywania kogoś innego. Na szczęście wszystko ma się wyjaśnić już w maju przyszłego roku, kiedy to na ekranach kin zadebiutuje film Czarna Wdowa. Dziś z kolei opublikowano jego oficjalny zwiastun, który zapowiada się naprawdę świetnie. Zresztą przekonajcie się sami!

Długo wyczekiwana historia Czarnej Wdowy

Black Widow to produkcja, która ma pokazać, jak wyglądała przeszłość Natashy Romanoffej. Główna akcja rozgrywa się w czasie dwuletniej przerwy między wydarzeniami w Kapitanie Ameryce: Wojnie Bohaterów oraz Avengersami: Wojnie bez granic. Wtedy to główna bohaterka napotyka na swojej drodze Taskmastera – postać, która niejednokrotnie pojawiała się wcześniej w amerykańskich komiksach.

Podróż Czarnej Wdowy do Budapesztu jest w pewien sposób nawiązaniem do istoty tego miejsca, zwłaszcza że spotyka tam ona Yelene Belovą, uważaną za jej zastępczynie. Sama w zwiastunie nazywa rosyjskiego szpiega siostrą, co może okazać się bardzo istotne dla kolejnych filmów o losach Avengerów. Produkcja ma trafić do polskich kin 1 maja 2020 roku – do tej pory można tylko oczekiwać kolejnych zwiastunów, które zachęcą wielbicieli superbohaterów do poznania tej historii.

Kim jest Czarna Wdowa i jak trafiła do Avengerów?

Pierwszy raz o Romanoffej zrobiło się głośno w drugiej części Iron Mana. Właśnie wtedy Scarlett Johansson zagrała rolę asystentki Pepper, po czym zamieniła się w szpiega-mordercę, który dołączył do grona bohaterów Avengers. Pojawiała się ona później w niemal wszystkich produkcjach, czym wzbudziła zainteresowanie własną osobą wśród fanów. Dlatego producenci uznali, że Czarna Wdowa jako jedna z niewielu, zasłużyła na własną serię filmową.

Szef Marvel Studios wspominał, że pierwsze rozmowy o filmie rozpoczęły się w 2010 roku. Na szczęście po 10 latach doczekamy się ekranizacji produkcji o Czarnej Wdowie i jej losach. Zwiastun jest dopiero pierwszą zapowiedzią, ale przyznam osobiście, że mnie bardzo zaciekawił. A Wy, jak nastawiacie się na najnowszy film Marvela?

Źródło: YT Marvel Polska

Wieści z Rozładowani.pl