Oficjalnie: OnePlus 8 zostanie pokazany 14 kwietnia

Opublikowano 31.03.2020 11:27 -


Na szczęście nie wszystkie firmy ogłosiły lockdown i starają się wypuszczać swoje premiery. Tak właśnie jest z OnePlus, które właśnie zapowiedziało, że 14 lutego zostanie oficjalnie zaprezentowana seria OnePlus 8.

Do tej pory mieliśmy do czynienia jedynie z przeciekami na temat OnePlus 8, brak było jakichkolwiek wiarygodnych informacji. To, co wiadome, to że nowy model będzie dostępny w dwóch wersjach: zwykłej i profesjonalnej.

OnePlus już jakiś czas temu potwierdził, że w serii OnePlus 8 zastosowana będzie obsługa 5G, a także wysokiej jakości wyświetlacz 120Hz. Szeroką, nową gamę kolorów zapowiadał natomiast jeden z niemieckich serwisów:

W najnowszym zwiastunie OnePlus 8 przekonujemy się o dwóch wersjach telefonu, ale niewiele poza tym. Wszystkie konkrety oczywiście zostaną zaprezentowane za dwa tygodnie, na razie nie wiadomo, czy i kiedy telefon pojawi się w naszym kraju.

Mocniejsza wersja, czyli OnePlus 8 Pro powinna otrzymać wyświetlacz 6,78-cala, a do tego obsługę HDR.

Event, podczas którego zostanie zaprezentowany najnowszy model, będzie oczywiście transmitowany online na specjalnej stronie.

Koronawirus wstrzyma technologiczne premiery?

Okazuje się, że OnePlus może jako jeden z nielicznych producentów pokazać wszystko zgodnie z planem. Przeciwieństwem może okazać się Apple, na którego nowy model iPhone'a czekają fani od kilku już miesięcy. Przecieki z jednej strony sugerują, że premiera iPhone 12 może być przesunięta na przyszły rok, ale w zamian za to możemy otrzymać iPhone SE 2, lub jak kto woli iPhone 9 już w tym tygodniu. Pisałem o tym w osobnym tekście, że pojawiły się właśnie w sklepach nowe etui dla najnowszego modelu od Apple.

Jak będzie? Myślę, że następne tygodnie pokażą nam, jaką taktykę obrali producenci na czas pandemii.

źródło: thenextweb

Wieści z Rozładowani.pl