Oficjalnie: Google Pixel Buds już w 2020 roku z wieloma funkcjami AI

Oficjalnie: Google Pixel Buds już w 2020 roku z wieloma funkcjami AI

Opublikowano 15.10.2019 16:44 -


Na ten moment czekało wielu wielbicieli sprzętu od Google. Producent wreszcie wypuścił na rynek miniaturowe i zupełnie bezprzewodowe słuchawki douszne - Google Pixel Buds! Dzięki tak licznym funkcjom, w jakie zostały wyposażone, na pewno staną się sporą konkurencją na rynku audio. Bez wątpienia mogą zagrozić Apple.

Podczas oficjalnej prezentacji produktu Rick Osterloh przedstawił nam najnowszy projekt, jaki ma wkroczyć na rynek już w 2020 roku. Mowa o niesamowitych słuchawkach dousznych - Pixel Buds, które wyróżniają się przede wszystkim minimalistycznym wyglądem, połączonym z niesamowitymi funkcjami, jakie na pewno zostaną docenione przez wielu użytkowników. Zresztą przekonajcie się sami!

Google Pixel Buds współpracujące głosowo z Asystentem

Na samym początku konferencji prowadzący wspomniał o tym, że każdy zaprezentowany sprzęt, opiera się przede wszystkim na Asystencie Google. Tak samo jest w przypadku słuchawek, jakie mają znacznie ułatwić codzienne słuchanie muzyki czy rozmowy przez telefon. Zostały one zaprogramowane przy pomocy nauczania maszynowego, dzięki czemu automatycznie będą w stanie wykryć mowę i pozwolić na rozmowę telefoniczną użytkownika. To oczywiście nie wszystko!

Google wprowadziło wiele ciekawych funkcji, w tym automatyczne dostosowywanie głośności, w zależności od głośności otoczenia. Słuchawki samodzielnie będą w stanie ocenić, kiedy potrzebny jest głośniejszy, a kiedy nieco cichszy dźwięk.  Ciekawy jest także fakt, że można sterować słuchawkami, pozostawiając telefon nawet kilka pomieszczeń dalej. Wykorzystane łącze bluetooth jest na tyle silne, że można pozostawić telefon w szatni i udać się na trening, gdzie wykonuje się ćwiczenia do swojej ulubionej muzyki.

Nowoczesny design i minimalizm Pixel Buds

Jednym z najważniejszych aspektów dotyczących wyglądu, jest oczywiście ich rozmiar. Cytując słowa Ricka Osterloha:

Słuchawki są a tyle małe i komfortowe, że można o nich całkowicie zapomnieć.

Na pierwszy rzut oka wyglądają na łatwe w aplikacji dousznej oraz bardzo solidnie wykonane. Dostępnych będzie wiele wersji kolorystycznych, co na pewno przypadnie do gustu użytkownikom. Warto także wspomnieć o połączeniu wysokiej jakości dźwięku z mocnym basem, co w wielu słuchawkach niestety się ze sobą kłóciło.

pixel buds

Google pragnie dostarczyć swoim użytkownikom sprzęt niezawodny i wysokiej jakości. Udoskonala więc Pixel Buds o kolejne funkcje, jednocześnie zezwalając na ciągłe słuchanie muzyki nawet przez 5 godzin. Niestety na sprzęt ten musimy jeszcze poczekać, albowiem premiera jest planowana dopiero na 2020 rok. Mimo to pojawiła się wstępna informacja, że mają one kosztować około $179. Nie wiadomo jednak czy sprzęt pojawi się także na rynku polskim.

źródło: Google

Wieści z Rozładowani.pl