Oficjalnie: film Wonder Woman 1984 dostępny będzie w HBO Max

Opublikowano 19.11.2020 14:16 -


Zgodnie z informacjami, które przekazywaliśmy w ostatnich dniach, film Wonder Woman 1984 trafi do serwisu HBO max w dniu kinowej premiery. Na razie nie wiadomo, czy będzie on również dostępny w naszym HBO GO, ale jest na to spora szansa.

Wszystko spowodowane jest oczywiście pandemią i ograniczeniem w dostępności do kin. Wiele wytwórni zmuszonych było to zmiany swoich strategii. W Polsce jedną z głośniejszych premier - Sala Samobójców Hejter przeniesiono do serwisu Player.pl wiosną tego roku.

Zgodnie z wczorajszymi informacjami, które przekazała dla Was Ola, reżyserka widowiska, Patty Jenkins, wydała nawet oficjalne oświadczenie, w którym poparła decyzję o wypuszczeniu na duży ekran.

Nie wydaje mi się, by ktokolwiek z nas chciałby, aby jedyną opcją było oglądanie filmów w salonie oraz brak miejsca do pójścia na randkę. Mam wielką nadzieję, że będziemy jednymi z pierwszych, którzy przywrócą tę rozrywkę do życia. Jeśli to zaniedbamy, nie będzie już odwrotu. Możemy już nigdy więcej nie pójść do kina... - wyznała.

Wonder Woman 1984 to historia oparta na komiksach DC Comics. Trzy lata temu pojawił się pierwszy film z tej serii, a kolejny w uniwersum DC. Premiera Wonder Woman 1984 odbędzie się 25 grudnia, będzie to zatem idealny świąteczny moment do seansu. W filmie występują Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal i Natasha Rothwell.

Wieści z Rozładowani.pl