Oficjalne wyniki konkursu + prace konkursowe #DWdodajeMocy

Oficjalne wyniki konkursu + prace konkursowe #DWdodajeMocy

Opublikowano 30.09.2015 11:59 Aktualizacja: 30.09.2015 12:03 - 6


Ci, którzy uważnie słuchali dzisiejszego, pełnoletniego WWWłaśnie Podcastu, już znają zwycięzców. Do tych osób powędrują naprawdę świetne power banki, które ufundował jeden z naszych ulubionych i bardzo hojnych partnerów – marka TP-Link. Mowa o modelu 10400mAh, który wystarczy na wszelkie problemy ze słabą baterią, tak by okoliczności, które przedstawiliście na zdjęciach – nie zaistniały. ;-)

Przy tej okazji dziękuje wszystkim za udział i dodam, że komu się nie powiodło, będzie miał niebawem kolejną szansę. Jeszcze kilka urządzeń będziemy mieli do rozdania i na pewno wymyślimy jakiś kreatywny sposób, by je Wam – naszym  Czytelnikom dać.

Zdjęcia zostały wybrane poprzez nasze wewnętrzne głosowanie, byliśmy niemal jednomyślni. Przechodząc do oficjalnych wyników, power banki wędrują do dwóch Michałów i Marty, którzy są autorami poniższych zdjęć:

 

#dwdodajemocy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michał Chorąży (@maly_michalek)

Autorów powyższych zdjęć prosimy o kontakt przez prywatną wiadomość na naszym Instagramie. Gratulujemy serdecznie!

Wszystkie pozostałe prace możecie obejrzeć bezpośrednio pod hasztagiem #DWdodajeMocy na Instagramie. Oczekujcie dalszych wieści, gdyż bierzemy się za intensywne przygotowania do kolejnej akcji.

Oczywiście przy tej okazji zachęcamy Was do śledzenia naszego Instagrama, gdzie Łukasz Szendzielarz i reszta uraczy Was zdecydowanie dobrymi zdjęciami, nie tylko dla Geeków!

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację