Oficjalna prezentacja Apple po raz pierwszy na YouTube

Oficjalna prezentacja Apple po raz pierwszy na YouTube

Opublikowano 9.09.2019 8:17 -


Premiera najnowszych iPhone’ów oraz innych urządzeń od Apple już jutro. Zapewne wielu z Was nie może doczekać się kolejnej video prezentacji. Dostępna była ona na platformie producenta tylko dla osób posiadających jego urządzenia. W tym roku nadszedł jednak czas na spore zmiany, co może wpłynąć nie tylko na zwiększenie liczby odbiorców, ale i osób zainteresowanych kupnem sprzętu. O czym mowa?

Apple po raz pierwszy podjął tak ważny krok, który może okazać się naprawdę przełomowym w ostatnich latach. Mianowicie już 10 września każdy z nas będzie mógł uczestniczyć w konferencji na żywo, podczas której zaprezentowany zostanie między innymi wyczekiwany iPhone 11. Transmisja strumieniowa ma się pojawić pod specjalnym linkiem na YouTube, dzięki czemu liczba osób oglądających na pewno znacznie się zwiększy.

Jak do tej pory wyglądały coroczne prezentacje sprzętu Apple?

Wyczekiwanie najnowszych modeli iPhone’ów czy innych urządzeń od Apple zawsze wzbudzało wśród wielbicieli marki wiele emocji. Zapewne część z Was co roku nie może się doczekać najnowszych pomysłów producenta. Funkcjonalności systemu iOS zaskakują nas przecież coraz bardziej. Do tej pory jednak oficjalna prezentacja odbywała się na specjalnej platformie Apple. Dostęp do niej mieli tylko użytkownicy Mac’ów, iPad’ów czy iPhone’ów. Znacznie zawężało to krąg osób oglądających, co na pewno przekładało się także na liczbę kupujących. Poza tym niejednokrotnie pojawiały się liczne problemy z platformą – ucinał się sygnał, występowały zakłócenia i część informacji nie docierała do użytkowników. Nadszedł więc czas na dobre zmiany.

Oficjalny stream premiery iPhone’a na YouTube

Już w ubiegłym roku producent zaskoczył swoich odbiorców, rozszerzając możliwość oglądania transmisji także do Twittera. Apple na pewno zauważyło, że dzięki temu zyskuje szanse dotarcia do znacznie większego grona odbiorców. W przyszłości mogą oni okazać się potencjalnymi klientami. Pojawiło się w międzyczasie także kilka alternatywnych rozwiązań, jednak dopiero w tym roku następuje prawdziwy przełom. Najnowszą premierę sprzętu Apple będzie mógł obejrzeć każdy, kto ma dostęp do Internetu. Transmisja pojawi się bowiem na YouTube i rozpocznie się już jutro o godzinie 19.00 czasu polskiego TUTAJ. Jeśli jesteście więc ciekawi, co producent pokaże w tym roku oraz czy potwierdzą się wszystkie nasze dotychczasowe doniesienia, to koniecznie musicie to zobaczyć.

Wieści z Rozładowani.pl