Jeśli nie macie tyle kasy, co Elon Musk, to pozostaje Wam kolonizacja Marsa na komputerze. Ambitny tytuł” Offworld Trading Company” właśnie trafił do gratisowych pozycji, które możecie dodać do swojego konta w Epic Games Store.

Sam już pobieram gierkę, bo chodziła za mną od dłuższego czasu, ale jakoś nie było okazji i czasu na zakup. A skoro jest za darmo, to… wiadomo. Fabuła „Offworld Trading Company” przenosi nas w przyszłość, kiedy na Marsie już toczy się życie, a kraje walczą o wpływy na czerwonej planecie.

Grę można pobrać, klikając w poniższy link:

Offworld Trading Company za darmo na PC

Mars został skolonizowany. Aby zapewnić mu rozwój, do inicjatywy zaproszono największe ziemskie korporacje. W tej nowej strategii ekonomicznej stworzonej przez głównego projektanta gry Civilization IV, Sorena Johnsona, walka o rynek jest równie zaciekła co na polu bitwy.

W poszukiwaniu fortuny na Marsie

W obliczu stających się rzeczywistością podróży kosmicznych oraz kurczących się łatwo dostępnych surowców na Ziemi, ludzie, pełni nadziei w pogoni za fortuną, wyruszają, by przekroczyć kolejną granicę: Marsa.

Poznaj początki marsjańskiego biznesu

Zdecyduj o losie kolonizacji Marsa w dynamicznym trybie kampanii dla pojedynczego gracza. Na swojej drodze spotkasz różnych dyrektorów generalnych obdarzonych unikalnymi cechami i umiejętnościami. Odszyfruj ich motywacje i plany zdominowania przyszłości Marsa na przestrzeni wielogodzinnej rozgrywki.

Nowa przygoda w trybie wieloosobowym

Rozbudowany i ekscytujący tryb wieloosobowy, który obsługuje do ośmiu graczy, sprawia, że w Offworld Trading Company nie ma dwóch identycznych rozgrywek! Rynek zmienia się w zależności od tego, którą z czterech startowych korporacji Ty i Twoi przeciwnicy wybierzecie, oraz od gromadzonych surowców.

Przejmij kontrolę nad rynkiem, nim konkurencja przejmie kontrolę nad Tobą

W Offworld Trading Company Twoją bronią są nie pistolety ani bomby, lecz nieubłagana siła rynku. Aby odnieść zwycięstwo, musisz dokonywać trudnych wyborów – jakie surowce gromadzić, które towary tworzyć i sprzedawać, jak współdziałać z kwitnącymi podziemiem planety oraz jakimi akcjami obracać.

/opis: Epic Games Store/