Rzadko kiedy zdarza się tak, aby zamawiając jedną rzecz i płacąc za nią, otrzymać w zamian dwie sztuki. Są owszem takie promocje, ale zawsze jest jakiś haczyk. W cenie jednego otrzymać trzykrotność zamawianej usługi, to już graniczy z cudem. Święta jednak to okres wyjątkowy i nawet takie rzeczy się zdarzają. Kru.pl oferuje właśnie trzy lata w cenie… jednego roku. I to bez kruczków.

W mikołajki Kru.pl odpaliło niezłą promocję. W jej ramach za okres trzech lat usługi zapłacimy tak, jak za jeden rok. Z ciekawości przejrzałem stronę i faktyczne, nie ma tam żadnych dodatkowych warunków. Po prostu.

Przykładowo możemy zamówić Hosting WordPress w pakiecie z 25 GB pojemności. Transfer oczywiście bez limitu, a za trzy lata dostępu do usługi zapłacimy 149,00 złotych. Najwyższy pakiet o pojemności 100 GB to koszt 500,00 złotych za trzy lata, czyli tyle, co mniej więcej kosztuje usługa na 12 miesięcy.

Jak skorzystać z promocji:

  • Wybierz usługę objętą promocją Mikołajki w Kru.pl (pakiety Hosting Biznes, Hosting WordPress)
  • Przejdź przez cały proces zakupowy, podczas wyboru okresu rozliczeniowego PAMIĘTAJ wybrać okres 3 lat.
  • Na każdym etapie będziesz informowany o cenie standardowej, zobaczysz również ile będzie kosztowało przedłużenie, po upływie 3 lat.
  • Promocja Mikołajki w Kru.pl trwa od 06.12.2020 do 31.12.2020.

Hostingi biznesowe, które oparte są o dyski NVMe również objęte są promocją. Przykładowo pakiet „Cloud Medium” o pojemności 50 GB kosztuje 250,00 złotych za 3 lata. Nic, tylko brać!

mikolajki kru

Promocja obowiązuje od 6 grudnia do 31 grudnia. Macie zatem sporo czasu na skorzystanie z niej, ale nie ma co się zastanawiać. Lepszej nie znajdziecie. Kru.pl stale się rozwija, z usług dostawcy skorzystało już ponad 5000 użytkowników.

Kru.pl jest częścią grupy ITH, działającej na rynku od 2019 roku. Podstawowa oferta Kru.pl to hosting oraz domeny, jak również certyfikaty SSL. Grupa ITH w swoim portfolio poza hostingiem oferuje usługi telekomunikacyjne dla biznesu takie jak dostęp do Internetu, telefonię IP, transmisję danych. W ramach grupy funkcjonuje również marka Hexerio, poprzez którą spółka dostarcza chmurę publiczną. Grupa stawia na rozwój poprzez rozbudowę własnej infrastruktury technologicznej. ITH zostało założone przez Niko Bałazy oraz Jakuba Neumanna, doświadczonych managerów związanych z rynkiem IT w Polsce.

Zobacz