Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj smartfon Motorola G6 Play!

Odpowiedz na jedno pytanie i wygraj smartfon Motorola G6 Play!

Opublikowano 24.09.2018 20:50 -


Strasznie się, cieszę, że mogę ogłosić kolejny konkurs dla Was, tym bardziej, że nagroda jest naprawdę atrakcyjna. Do wygrania jest smartfon Motorola G6 Play, a żeby ją wygrać wystarczy odpowiedzieć na jedno, totalnie proste pytanie.

Ostatnio były książki, był także nowy, ale już kultowy Mi Band 3, a teraz czas na jeszcze ciekawszą nagrodę – smartfon. Wprawdzie folii na nim nie ma, ale to tylko dlatego, że producent nie przewidywał. Jest za to fabryczna naklejka, potwierdzająca, że nawet go nie odpakowaliśmy. Tę przyjemność zostawię nowemu właścicielowi.

No dobrze, jak wygrać Motorola G6 Play?

Zadanie polega na tym, że:

  1. umieść zdjęcie urządzenia (smartfon, tablet, pecet) na którym czytasz DailyWeb i umieścisz na jednym ze swoich profili (Facebook, Twitter lub Instagram)
  2. odpowiesz w opisie, dlaczego właściwie czytasz DailyWeb?
  3. dodasz hashtag #czytamdailyweb
  4. dodasz link w komentarzu poniżej, z linkiem do swojego udostępnienia

No i wszystko.

kto wygra?

Nagrodzimy najciekawsze, najbardziej zabawne, kreatywne czy nawet i absurdalne wytłumaczenie w połączeniu ze zdjęciem. Zaskoczcie nas. Autor najciekawszego komentarza wygra smartfon Motorola G6 Play.

o czym pamiętać?

Pamiętaj, że jakikolwiek wybierzesz serwis społecznościowy, grunt by był do Twojego wpisu dostęp publiczny (tak byśmy mogli go zobaczyć pod umieszczonym linkiem).

do kiedy czekamy?

Na wasze odpowiedzi czekamy do 05.10.2018, do godziny 17:00. Wszystkie komentarze po tej godzinie, nie będą brane pod uwagę.

Tutaj znajdziecie regulamin konkursu.

Fundatorem nagrody jest Motorola Polska :-)

Wieści z Rozładowani.pl