W ubiegłorocznym katalogu znalazło się docelowo przeszło ponad 200 ofert, w każdej właściwie kategorii. Począwszy od sprzętów komputerów, słuchawek, ogólnie pojętego audio, kończąc nawet na usługach czy narzędziach. Oczywiście jak i w ubiegłym roku, możecie dodać swoją ofertę zupełnie za darmo, ale do dyspozycji oddajemy także plany premium.

Dodaj się do katalogu Black Friday 2020 – za darmo

W ramach darmowego dodania do katalogu, nie ma żadnych obostrzeń, lecimy z listą zgłoszeń i dodajemy je na bieżąco. Ryzyko jedyne jest takie, że jeśli pojawi się ich zbyt dużo, możemy zwyczajnie nie zdążyć ich na czas. W opcjach premium możecie wybrać priorytetowe dodanie, przed wszystkimi darmowymi ofertami i być umieszczeni w górnej części katalogu, a nawet z własnym banerem. Wszystkie opcje znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie proszę, by dodać grafikę w zadanych rozmiarach. Jeśli jej nie dorzucicie , to Wasze zgłoszenie zostanie odrzucone. Szanujcie swój i nasz czas, a mówię o tym celowo, bo odrzuciliśmy przynajmniej kilkanaście takich zgłoszeń.

Niespodzianka

Na około tydzień przed udostępnimy Czarnym Piątkiem, udostępnimy link do naszego (jeszcze ukrytego katalogu), a oficjalnie w całości zostanie on przedstawiony 27.11.2020. Jeśli chcecie otrzymać do niego dostęp już wcześniej, to zachęcam do zapisania się do naszego niuslettera. Do wszystkich zapisanych wyślemy stosowne info :-)

Zachęcamy do dodawania się, celujemy w tym roku w przynajmniej 300 ofert, tylko tych najlepszych!

Aktualizacja: Black Friday 2020 katalog ofert już jest na DailyWeb!


Posłuchaj nas!