Mam nadzieję, że wybaczycie mi manipulowanie nagłówkiem, ot wynik dobrego – przedurlopowego humoru ;-) Niemniej bardziej niż o swoim urlopie chciałem Wam zapowiedzieć, co nowego będzie na DW po moim powrocie. Jest kilka mniejszych i większych planów, zaczynając od początku, to z pewnością chcemy powiększyć skład zespołu. Z tego powodu na początku października ogłosimy rekrutacje, gdzie naszym celem będzie znalezienie osoby, która będzie miała bardzo intensywny wkład w rozwój bloga. O tym więcej niebawem, z pewnością nie przegapicie ;-)

Prócz tego przewidujemy kilka konkretnych konkursów z nagrodami rzeczowymi, ale będą także dobra materialne, gdyż udało nam się złapać partnera do współpracy. To z czego najbardziej się ciesze, to że wystartujemy z nowymi cyklami Łukasza, który przybliży Wam tajemnice UX na podstawie Waszych serwisów. Z kolei o tym co przygotowuje Mateusz, nie mogę wiele zdradzić, niemniej także powinno się Wam bardzo spodobać :-)

Na końcu przewiduję także rewolucyjną zmianę szablonu DailyWeb na zupełnie nowy. Pikanterii dodaje fakt, że zrobię ją sam, kompletnie od nowa ;-) Projekt jest już gotowy w zasadzie w 70% i liczę na to, że ostateczny efekt przypadnie Wam do gustu. W międzyczasie z pewnością pojawią się jakieś kontrolowane przecieki ;-)

Tymczasem oddaję Was pod opiekę Bartka, który przejmuje ode mnie symboliczną władzę nad DW i będzie koordynował prace Mateusza i Łukasza. Mam nadzieję, że po powrocie zastanę DW murowane a nie drewniane ;-) Tymczasem!