W ramach serwisu Epic Games Store co jakiś czas otrzymujemy darmowe pozycje. Ostatnie tygodnie nie przynosiły jednak głośnych hitów, aż do wczoraj. Epic Games Store postanowił udostępnić za darmo wersję PC dwóch gier jednocześnie. Kultowy Obcy: Izolacja, a także Hand of Fate 2 są już dostępne.

Pierwsza pozycja to na pewno ukłon dla fanów serii. Gra bijąca onegdaj rekordy sprzedaży, dzisiaj dostępna jest za darmo. Hand of Fate 2 natomiast to przygodówka, która skutecznie pochłonie nas na wieczorne granie.

Obcy: Izolacja za darmo

Odkryj prawdziwe oblicze strachu w Obcy: Izolacja – survival horrorze, w którym panuje atmosfera nieustającego terroru, a na każdym kroku czyha śmiertelne zagrożenie… Gra wykorzystuje silnik CATHODE.

JAK UDA CI SIĘ PRZETRWAĆ?

Opuszczając Ziemię, Ellen Ripley obiecała córce, że spędzi z nią 11. urodziny. Nigdy nie wróciła.
Piętnaście lat później Amanda Ripley dowiaduje się, że odzyskano czarną skrzynkę ze statku jej matki. Leci do stacji kosmicznej Sewastopol, aby ostatecznie rozwiązać tajemnicę jej zaginięcia. Niebawem staje w obliczu nieznanego zagrożenia. Podejmij się przerażającej misji i przetrwaj w przypominającej labirynt stacji Sewastopol. Nieprzygotowana i słabo wyposażona, musisz wykazać się sprytem i odwagą, aby ujść z życiem.

Hand of Fate 2 za darmo

Nowy bohater staje twarzą w twarz z Rozdającym w Hand of Fate 2! Opanuj żywą planszówkę z nieskończenie grywalnymi zadaniami – odblokuj nowe karty, zbuduj własną przygodę, a potem pokonaj wrogów w brutalnej walce w czasie rzeczywistym!

Gry są już dostępne, żeby je pobrać wystarczy być zarejestrowanym w serwisie Epic Games Store.