O nas2

Poznaj Nas

Każdy z nas jest inny, ale pasje nas łączą.


„Piszemy o świecie internetu, w postaci nowych mediów i marketingu, designu, nie zabraknie świata mobile, a nasze korzenie sięgajągłęboko do technologii WWW. Ponadto śledzimy wszystkie Geekowe gadżety, bo świat technologii to nasz świat. Mimo, że każdy z nas poświęca się pracy zawodowej, udaje nam się połączyć oba światy i tworzyć aktualny kształt DailyWeb.”

Sebastian Łubik
Redaktor Naczelny

Sebastian Łubik

Redaktor Naczelny


Facebook


Twitter


Instagram


Linkedin

Twórca DailyWeb, człowiek orkiestra, utrzymuje tu wszystko w ryzach. Fan nowego marketingu, pięknych desingów, spędzający każdą wolną chwilę nad rozwojem DailyWeb. Zawodowo Project Manager odpowiedzialny za  rozwój oprogramowania w rozległym międzynarodowym projekcie. W wolnym czasie video DSLR, motocykl, longboard. Gadżeciarz.

Wszystkie teksty Sebastiana


Łukasz Krebok

Z-ca Redaktora Naczelnego


Facebook


Linkedin


Instagram

Kieruje zespołem UX/UI w Diebold-Nixdorf, Od 2013 własna firma tworząca internety – WWW, CMS, CRM oraz wszystko co działa w sieci. CSSa recytuje przez sen oraz uwielbia projektowanie. Oczywiście gadżeciarz.

Wszystkie teksty Łukasza

Michał Kapusta

Redaktor


Facebook-f

Człowiek-chaos, zakochany we wszelkich technologiach mobilnych. Kompletny samouk, jak nie dotknie i nie sprawdzi po swojemu, to się nie nauczy. Żadnej pracy się nie boi, więc i zawodowo nie zakotwiczył nigdzie na stałe. Żyje sportem i fotografią, czasami łączy oba hobby w reportażach.

Wszystkie teksty Michała


Przemysław bicki

Redaktor prowadzący


Facebook

Zawodowo zajmuje się od ponad 10 lat front-endem. Hobbystycznie pisze, podróżuje i fotografuje. Spore doświadczenie z WordPress, a także SEO. Mocną stroną zdecydowanie tematyka front-end, WordPress, a także gry, seriale, komiksy i mobile.

Wszystkie teksty Przemka

Jakub Karpowicz

Redaktor


Facebook


Instagram


Linkedin

Życiowy oraz zodiakowy lew – dumny, wygodny i wielbiący wszystko co się wiąże z relaksem. Podróże, żeglowanie, wycieczki motocyklem to są chwile dla których żyje. Stały mieszkaniec stolicy, choć korzenie sięgają okolic Olsztyna do których często wraca.
Z wykształcenia mechatronik, z zamiłowania fotograf i handlowiec. Po części Yes Man, który podejmie się wszystkiego z czym wcześniej nie miał styczności.

Wszystkie teksty Jakuba


Gustaw Grochowski

Redaktor


Facebook-f


Linkedin-in

Bloger, były rugbysta, projektant. Od ponad dziesięciu lat związany z designem i projektowaniem. Zaczynał jako freelancer, by następnie spędzić kilka lat we wrocławskich agencjach. Aktualnie na etacie Projektanta Interfejsów w jednej z największych firm wydawniczych w polskim internecie. Zawodowo najbliżej mu do tematyki z pogranicza UI i UX. Prywatnie natomiast najbardziej interesuje go branding i budowanie wizerunku marek. Pasjonat nowych technologii, a zarazem wielki gadżeciarz. Hobbystycznie pisze, fotografuje i pije piwo. W wolnym czasie, którego ostatnio ma znacznie za mało, nałogowo pochłania książki. Fanatyk morza i wszystkiego co morskie.

Wszystkie teksty Gustawa

Katarzyna Mróz

Redaktor


Facebook


Twitter


Linkedin

Na co dzień zajmuje się reklamą programmatic i zagadnieniami monetyzacji stron internetowych. Od 3 lat związana jest ze środowiskiem startupów w Hamburgu. Lubi pisać, więc w wolnych chwilach tworzy teksty marketingowe i tłumaczy artykuły branżowe..

Wszystkie teksty Katarzyny


Adrian Jaworek

Redaktor


Facebook


Twitter


Linkedin


Instagram

W pracy i wśród znajomych znany jako Literat. Miłość do literatury dzieli z zainteresowaniem grami komputerowymi, z którymi jest zawodowo związany. Przez osiem godzin, pięć dni w tygodniu przegląda dane, szuka korelacji pomiędzy poszczególnymi tabelkami i projektuje narzędzia do zbierania i analizowania big data. Potrafi wyjść z vima, co – wbrew pozorom! – wcale nie jest takie proste.

Wszystkie teksty Adriana

Daniel Buliński

Redaktor


Facebook


Instagram

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.

Wszystkie teksty Daniela


Alicja Górska

Redaktor, Korektorka


Facebook

Doktorantka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego zajmująca się przemianami polskiej krytyki filmowej. Absolwentka filmoznawstwa oraz twórczego pisania na Uniwersytecie Łódzkim. Początkująca pisarka, która wciąż nie może znaleźć czasu, by skończyć drugi tom debiutanckiego cyklu „Przed Czasem”. Perfekcjonistka, która wiecznie znajduje się w niedoczasie. Amatorka wszelakich tekstów kultury – od kina klasy B do perełek z Sundance, od młodzieżowego fantasy do southern gothic czy Prousta. 

Wszystkie teksty Alicji

Kuba Wojajczyk

Redaktor


Facebook


Linkedin


Instagram

Na co dzień wydawca specjalistycznego serwisu internetowego o ochronie środowiska. W wolnym czasie pisze o nowych technologiach. Ulubione tematy to gry, laptopy oraz sprzęt audio. Kocha rower i lubi biegać.

Wszystkie teksty Kuby

Łukasz czulak

Ghost Dev

Umiemy trochę w technologię, ale wolimy ją zostawić specjalistom, którzy zjadają na niej zęby każdego dnia. Dlatego też mamy swojego człowieka od zadań specjalnych. Dobry Duch DailyWeb, bo tak każe o sobie mówić, nasz Ghost Developer. Bez niego nic tutaj by nie wyglądało jak wygląda.

Nasze publikacje

Rzeczpospolita

Wywiad z Sebastianem dotyczący nowych domen pt.: „Dziwne, że nie ma polskich geodomen”.

Webhosting.pl

Nasze artykuły pojawiały się cyklicznie na łamach serwisu Webhosting.pl

Onet Biznes

Opinia dla serwisu biznes.onet.pl, do artykułu pt. „Kup sobie pornodomenę„

INN Poland

Opublikowaliśmy jeden z naszych tekstów na łamach serwisu INNPoland.pl

Występowaliśmy

  • Zakładamy e-Sklep, zorganizowane w ramach Akademii Nowych Mediów przez Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku grudzień 2017r. (Sebastian Łubik)
  • Tipi UX Katowice: „Bycie redaktorem amatorem od kuchni. Inspiracje, tworzenie, zady i walety wystawiania swojej twórczości na światło dzienne” październik 2017 (Agata Szargot)
  • Czwartek Social Media w Poznaniu: Co masz wspólnego z ciastkami Oreo? O personal brandingu słów kilka wrzesień 2017 (Mariusz Lewandowski)
  • Tipi UX Katowice: Korpo UX, październik 2017 (Łukasz Krebok)
  • Warsztaty z Wolnych Licencji na dla dzieci i młodzieży 2015r. (Sebastian Łubik)
  • WordUp Trójmiasto #2: Łukasz Krebok, Sebastian Łubik
  • TechKlub Gdynia: WordPress dla początkujących (Sebastian Łubik)
  • WordCamp Polska, Kraków 2015:
  • Mariusz Lewandowski: Snapchat. Jak kreatywnie wykorzystać 10 sekund i dlaczego w dzisiejszym świecie jest to tak ważne? – Geek Girls Carrots Toruń, 26 kwietnia 2016r.
  • Agata Szargot: BlogUP Toruń, 7 listopada 2015r.

Pytania?

Chętnie na wszystkie odpowiemy. Wystarczy, że dasz nam znać.


Daj nam znać