Microsoft ciągle nie może dorównać konkurencji.

Co miesiąc serwisy abonamentowe, takie jak PS Plus i Xbox Gold publikują gry, które będą dostępne za darmo w ramach abonamentu. Sony dzisiaj zaszalało, dodając od czerwca m.in. Star Wars: Squadrons, ale jeśli spojrzymy na ofertę czerwcową od Xboxa to szkoda strzępić języka.

Nie ma co ukrywać, że Microsoft stawia wszystko na jedną kartę, jaką jest usługa Game Pass, a Games with Gold idzie lekko w zapomnienie. Dobitnie pokazują to tytuły, jakie w czerwcu będą do pobrania za darmo.

R E K L A M A

Games with Gold czerwiec 2021

The King’s Bird

Ucieknij do świata trzymanego w sekrecie przez tyrana i odkryj prawdę o swojej wolności. The King’s Bird to artystyczna gra, w której ważną rolę odgrywa pęd i która łączy w sobie precyzyjną platformówkę z szybowaniem opartym na fizyce. Nowa, lecz przystępna odsłona gatunku precyzyjnej platformówki. Dynamiczna muzyka w tle i dźwięki zmieniające się w zależności od ruchów gracza. Narracja bez tekstu opowiadana przez obrazy w ruchu. Pięć unikalnych światów do odkrycia, pełne życia i kolorowe grafiki inspirowane kulturą starożytnych Majów, Azji Południowo-Wschodniej i Rzymu.

NeoGeo Battle Coliseum

Shadows: Awakening

Shadows: Awakening to najnowsza część sagi o Heretyckich Królestwach. Członkowie tajnego stowarzyszenia Penta Nera zostali zamordowani, a ich dusze pochłonęli pożeracze, czyli złe demony umiejące przejmować wspomnienia i osobowości pozyskanych dusz, by stworzyć z nich swoje marionetki. Demoniczni Penta Nera powracają do świata śmiertelników, by kontynuować swoje działania, mające zapewnić im władzę i nieśmiertelność. Tylko jakim kosztem? Shadows: Awakening to wyjątkowa izometryczna gra RPG dla jednego gracza z taktyczną walką w czasie rzeczywistym. Przejmujesz kontrolę nad przywołanym z Królestwa Mroku pożeraczem, aby przejął dusze dawno umarłych bohaterów. Tak rozpoczynasz epicką przygodę, biorąc udział w wymagającej rozgrywce i rozkoszując się trzymającą w napięciu fabułą i urzekającą warstwą wizualną. Czy masz w sobie spryt i zdolności, by świat Heretyckich Królestw legł u twych stóp? Zbierz drużynę, pokieruj potężnymi bohaterami i dobrze wykorzystaj ich umiejętności.

Injustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us to zupełnie nowa marka wśród bijatyk, stworzona przez NetherRealm Studios, producentów Mortal Kombat. Wersja w usłudze Gry na żądanie obsługuje następujące języki: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, polski, portugalski, rosyjski.A gdyby najwięksi bohaterowie stali się jednocześnie największym zagrożeniem? Injustice: Gods Among Us to zupełnie nowa marka wśród bijatyk, stworzona przez NetherRealm Studios, twórców Mortal Kombat. W grze wielokrotnie nagradzanego studia pojawiają się takie kultowe postacie DC Comics jak Batman, Joker, Green Lantern, Flash, Superman czy Wonder Woman. Bohaterowie i złoczyńcy toczą epickie walki na ogromną skalę w świecie, w którym granica między dobrem, a złem została zatarta.


Posłuchaj nas!