Nuda? Nic podobnego! Zobacz nowości w Netflixie na weekend

Nuda? Nic podobnego! Zobacz nowości w Netflixie na weekend

Opublikowano 9.08.2019 14:48 -


Można narzekać na serwisy streamingowe, że zaczynają iść w ilość, a nie jakość. Trzeba jednak im przyznać, że prawie zawsze zdarzają się perełki. Nie inaczej jest i tym razem, chociaż niektóre pozycje watro pominąć.

Taką produkcją jest bez wątpienia program „W świecie anime”, który to pozostawia sporo do życzenia. Obejrzałem i jestem lekko mówiąc, zażenowany. Pozycja nie wnosi praktycznie nic ciekawego do wiedzy na temat anime, a miała to być promocja seriali z tego gatunku w ofercie Netflixa.

Netflix lista nowości sierpień 2019

W świecie anime (2019)

Czym jest anime? Zajrzyj za kulisy jego świata i poznaj wybitnych znawców tematu, którzy próbują znaleźć odpowiedź na to pytanie. W rolach głównych: Kozo Morishita, Yoko Takahashi, Shinji Aramaki.

GLOW – 3 sezon

W latach 80. w Los Angeles powstała grupa kobiecego wrestlingu znana jako GLOW. Serial komediowy twórców „Orange Is the New Black”. W rolach głównych: Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron. Twórcy: Liz Flahive, Carly Mensch.

Telefonistki – 4 sezon

Madryt, lata 20. Cztery kobiety z krajowej centrali telefonicznej uczą się pracy w nowoczesnym miejscu, szukając przy tym miłości i przyjaźni. W rolach głównych: Blanca Suárez, Nadia de Santiago, Ana Fernández. Twórcy: Ramón Campos, Gema R. Neira.

Mustang: Duch wolności – Opowieści – sezon 1

Poczuj radość i zew przygody znane z serialu „Mustang: Duch wolności” dzięki tej mieszance muzycznych klipów i krótkich odcinków z Lucky i jej przyjaciółmi! W rolach głównych: Amber Frank, Bailey Gambertoglio, Sydney Park. Twórcy: Aury Wallington.

Rodzina – sezon 1 (dokument)

Tajemnicza grupa konserwatywnych chrześcijan znana jako Rodzina posiada ogromne wpływy w Waszyngtonie i rozwija swoje ogólnoświatowe ambicje. W rolach głównych: James Cromwell, David Rysdahl, Ben Rosenfield.

AwanturNick – sezon 1 i 2

Życie pewnej rodziny staje na głowie, gdy na progu ich domu zjawia się młoda i sprytna oszustka, która twierdzi, że jest z nimi spokrewniona. W rolach głównych: Melissa Joan Hart, Sean Astin, Siena Agudong. Twórcy: David H. Steinberg, Keetgi Kogan.

Wu Assassins – sezon 1

Niepozorny szef kuchni z San Francisco zostaje ostatnim z klanu legendarnych zabójców. Ma strzec tajemniczych mocy, by nie trafiły w niepowołane ręce.W rolach głównych: Iko Uwais, Katheryn Winnick, Byron Mann. Twórcy: John Wirth, Tony Krantz.

Wieści z Rozładowani.pl