Nowy w rodzinie - Samsung Solid

Nowy w rodzinie – Samsung Solid

Opublikowano 13.03.2012 19:35 - 1


Potrzebowałem pilnie nowego numeru telefonu. Czas oddzielić sprawy prywatne od służbowych.Wysłużona Nokia E51 gdzieś wala się po mieszkaniu, więc pomyślałem że może wezmę inny telefon, który będzie pełnił rolę służbowego. Przy niskim abonamencie, na którym mi zależało specjalnie wybujałego wyboru nie było :)

Padło na Samsung Solid, który zbierał doskonałe opinię wśród znajomych. Skusił mnie głównie fakt, że ponoć żywotność baterii potrafi sięgnąć dwóch tygodni, z pewnością to sprawdzę. Co ciekawe, telefon jest niesamowicie solidny a jego obsługa prosta, banalnie prosta. Przyzwyczajony do telefonu od ejpla mam wrażenie, że przeniosłem się do inne epoki :-)

Dzwoni potrafią wywiercić dziurę w mózgu, na osłodę latarką a całość sprawia wrażenie jakby telefon był nieco większym breloczkiem, który można zawiesić przy kluczach. Pewnie gdyby został w taki sposób umiejscowiony – nic by mu się nie stało ;-)

Jutro pierwsze testy wytrzymałościowe, a ja swoją drogą dodam, że jeśli ktoś szuka najtańszych rozmów z telefonami stacjonarnymi to nie ma tańszej usługi (żadne VOIP i inne cuda) niż ta zaoferowana przez Play dla Firm. Polecam

Wieści z Rozładowani.pl