Nowy trailer "Gry o Tron" zapowiada epicki finał serialu
Nowy trailer "Gry o Tron" zapowiada epicki finał serialu

Opublikowano 2 tygodnie temu -


Po wielu miesiącach bez konkretnych informacji na temat ostatniego sezonu Gry o Tron nareszcie doczekaliśmy się zwiastuna z prawdziwego zdarzenia. Finał sagi rozpocznie się w kwietniu i wygląda na to, że będzie... epicki!

Pierwszy odcinek ostatniego sezonu Gry o Tron zostanie wyemitowany już za miesiąc - 15 kwietnia. Fani z wypiekami na twarzy czekają na rozwiązanie wszystkich wątków, w tym oczywiście największej zagadki, czyli kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Do tej pory jednak HBO karmiło nas wyłącznie szczątkowymi informacjami na temat swojej serialowej superprodukcji. To z jednej strony zrozumiałe - Gra o Tron jest już tak popularna, że w zasadzie nie potrzebuje marketingu. Im mniej szczegółów, tym więcej tajemnicy i większe oczekiwania.

Pierwsze zapowiedzi z prawdziwego zdarzenia ruszyły dopiero 2 miesiące temu. Najpierw ogólny zwiastun ramówki HBO na 2019 rok z krótkimi urywkami z GoT, a później świetny, bardzo klimatyczny teaser Crypts of Winterfell.

Teraz, na ok. miesiąc przed premierą, dostaliśmy nareszcie pełny zwiastun z ujęciami prosto z serialu. Zobaczymy w nim oczywiście głównych bohaterów, a ponadto smoki, pokaźne armie oraz zapowiedź krwawych starć. Dzieje się tu naprawdę dużo, ale to dobry sygnał - wygląda na to, że twórcy chcą zakończyć wszystkie poruszone wątki i nie zostawią widzów z niedosytem.