Nowy szablon DailyWeb już w przyszłym tygodniu - a teraz kilka drobnych zrzutów

Nowy szablon DailyWeb już w przyszłym tygodniu – a teraz kilka drobnych zrzutów

Opublikowano 7.10.2014 19:58 - 17


Ostatnio sporo zapowiedzi odnośnie zmian na DailyWeb (na szczęście nie pustych). Pojawił się Przemek, który zaczyna się na blogu rozpędzać a za chwilę kolejna nowość. Cóż takiego? Tym razem nieco bardziej rewolucyjnie. Otóż jesteśmy w trakcie modernizacji szablonu dla całego bloga, a pojawi się ona już w przyszłym tygodniu. Ze względu na ciągłe problemy, nie jestem w stanie dokładnie określić daty premiery, niemniej zrobię wszystko co w mojej mocy, by pojawił się on już w najbliższy poniedziałek.

Wraz z jego startem będziemy mieli dla Was nowy, bardzo atrakcyjny cykl, dzięki któremu wejdziemy w mocną interakcję z Wami :-) Odpowiedzialny będzie za niego Mateusz, oczekujcie. Wystartuje także równolegle konkurs, gdzie do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. W tym czasie oczekiwania, mam dla Was mały Sneak Peak, kilka wąskich zrzutów z nowego szablonu.

Dodam, że ostatecznie porzuciliśmy pisanie własnego od zera i zdecydowaliśmy się zaadaptować po swojemu – szablon kupny. Gdybym miał podejmować ponownie tą decyzję, nigdy więcej nie zdecydowałbym się na gotowca. Pisanie od zera, to zdecydowanie dobry pomysł. Nowy szablon będzie małą rewolucją, nie zabraknie jednak elementów które doskonale znacie z aktualnego szablonu. Jako ciekawostkę dodam ładuje się 6 sekund szybciej niż aktualny, a pikanterii dodaje fakt, że jest on jeszcze przed optymalizacją. W trakcie oczekiwania kilka zrzutów. Będzie moc! :-)

Zdjęcie nr 1

dwnew

Zdjęcie nr 2

dwnew2

Wieści z Rozładowani.pl