Właśnie uruchomiono nowy serwis VOD, któremu patronuje i którego kuratorem jest Tomasz Raczek, jeden z najbardziej znanych rodzimych krytyków filmowych. W ofercie serwisu znajdziemy najlepsze kino wyselekcjonowane przez właśnie Raczka i ekspertów.

Poznajcie zatem ENTCLICK.com, które jest określano jako filmowa wyspa rozrywki. Już na starcie możemy znaleźć kilka klasyków kina. Rejestracja w serwisie jest darmowa, otrzymujemy wtedy dostęp do rekomendacji w formie wideo od Tomasza Raczka. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przeciwieństwie do konkurencji, w przypadku ENTCLICK wypożyczony film otrzymujemy na 3 dni, a nie jak zazwyczaj bywa na 48 godzin.

ENTCLICK.com – co zobaczymy w serwisie?

Ceny filmów zaczynają się już od 10 zł, a są to pozycje, których często próżno szukać w najbardziej znanych serwisach streamingowych typu Netflix czy HBO GO, a nawet w usługach VOD. Jest to zatem niezła okazja do nadrobienia klasycznych filmów, które przeszły do historii światowego kina. W ofercie znajdują się także wersje reżyserskie niektórych pozycji (!).

Dzień dobry, tu Tomasz Raczek. Zapraszam na najlepsze kino. ENTCLICK.COM to wyspa prawdziwej filmowej rozrywki. Już teraz zapisz się do naszego newslettera, a osobiście będę cię informował o naszych najlepszych premierach. Kłaniam się, Tomasz Raczek – kurator najlepszych filmów na ENTCLICK.COM!

-Tomasz Raczek

Śmiertelnie proste (1984)

Czarny kryminał, genialny debiut braci Coen. Właściciel baru w Teksasie Julian Marty (Dan Hedaya), o aparycji i usposobieniu typa spod ciemnej gwiazdy, podejrzewa żonę o zdradę. Wynajmuje więc cwanego prywatnego detektywa (M. Emmet Walsh), by upewnił się, że ma rację i jego niewierna Aby (Frances McDormand) woli sypiać z pracownikiem (John Getz) niż z nim. Detektyw dostarcza pikantne zdjęcia, a zdradzany mąż zmienia zlecenie – ma już nie śledzić, a zabić kochanków! Ponieważ w Teksasie każdy jest zdany tylko na siebie, detektyw wytyczne pracodawcy dopasowuje do swoich potrzeb. A potem jest już tylko gorzej i intryga niczym śnieżna kula toczy się w coraz szybszym tempie, porywając nas ze sobą. Film braci Cohen to mieszanka grozy, absurdu, powagi i czarnego humoru oraz zapowiedź starannie przemyślanej przez nich wizji kina, w którym zastawiać będą na nas intelektualne pułapki.

Flash Gordon (1980)

Ekranizacja przygód komiksowej gwiazdy futbolu naelektryzowana epickim soundtrackiem autorstwa Queen. Flash Gordon (Sam J. Jones), zawodnik drużyny futbolowej New York Jets, podróżuje w towarzystwie pięknej Dale Arden (Melody Anderson). Już mają rozpocząć rozkoszne flirtowanie, gdy ich samolot wpada w turbulencje. Okazuje się, że piloci zniknęli, a Flash musi przejąć stery. Na dodatek gaśnie Słońce, a szalony naukowiec, doktor Zarkov.

Ucieczka z Nowego Jorku (1981)

Ponura wizja roku 1997 stworzona przez mistrza horroru – Johna Carpentera. Nad Manhattanem dochodzi do katastrofy rządowego samolotu z prezydentem (Donald Pleasence) na pokładzie. Dzięki kapsule ratunkowej uchodzi on z życiem, ale to dopiero początek kłopotów. Manhattan nie jest już krainą wielkich pieniędzy i domem bogaczy – to ogromne więzienie dla najbardziej niebezpiecznych i zdegenerowanych przestępców. Aby odbić prezydenta z rąk nieobliczalnego księcia Nowego Jorku (Isaac Hayes), rząd zmusza do współpracy nieustraszonego, ale i niesubordynowanego Snake’a Plisskena (Kurt Russell). Mroczna wizja świata rządzonego przez skorumpowanych polityków rysowana przez Carpentera na początku lat osiemdziesiątych w takt surowej, napisanej przez niego samego elektronicznej muzyki, dzisiaj może wydawać się bliższa niż kiedykolwiek.

Więcej ofert znajdziecie na stronie vod.entclick.com

Opisy filmów: vod.entclick.com