Wiadomo, różnie bywa z dotrzymywaniem tych obietnic, co nie zmienia jednak faktu, że challenge warto sobie zrobić, chociażby dla testu, ile jesteśmy w stanie wytrzymać. Jeśli dane postanowienie służy zdrowiu – tym bardziej. Ale nie oszukujmy się, że bez małej pomocy wszystko pójdzie sprawnie i gładko. W tym przypadku doskonale sprawdzą się aplikacje z Google Play. Przygotowałam dla Was kilka propozycji, dzięki którym, być może wytrwacie w swoich planach dłużej niż kilka dni (☞゚ヮ゚)☞.

Trzymam kciuki i polecam!

Rzuć palenie

Najlepiej od dziś i najlepiej na zawsze. Sama wiem, jak trudny to do porzucenia nałóg, dlatego tym bardziej spieszę z zaproponowaniem pomocy.

Aplikacja posiada takie funkcjonalności, jak:

  • Śledzenie postępów
  • Inspirowanie się i dopingowanie za pomocą korzyści i nagród
  • Śledzenie powrotu do zdrowia
  • Dziennik do monitorowania progresu

Łatwo i przyjemnie. Let’s do it!

Domowe treningi jogi – codzienna joga

Zwłaszcza teraz, kiedy stresów każdy z nas ma jakby więcej – codzienna, spokojna aktywność fizyczna doskonale wpłynie nie tylko na ogólny stan fizyczny, ale i psychiczny naszego organizmu. Joga poprawia postawę ciała, doskonale wpływa na odporność i redukcję stresu, łagodzi bóle menstruacyjne, poprawi gibkość i gwarantuje uczucie odprężenia.

Przypomnienie wypij wodę

Zaburzenia pamięci, zmniejszona sprawność koordynowo – ruchowa, obniżona koncentracja, dokuczliwy ból głowy – to konsekwencje, do których może doprowadzić zbyt mała ilość wody w organizmie. Niestety, ale wciąż pijemy za mało i za rzadko, narażając się na problemy, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Początek roku jest zatem doskonałym pretekstem do wprowadzenia w codzienną rutynę, nawyków, które bardzo pozytywnie wpłyną na stan zdrowia i urody.

Dziennik Potrzeb

W codziennym chaosie, wewnętrzny spokój jest na wagę złota. Dziennik potrzeb powstał, aby ułatwić i wspierać refleksję nad swoimi potrzebami, nad tym o co mi chodzi, pokazanie bogatego języka potrzeb oraz podtrzymywanie kontaktu ze sobą w codziennym życiu.

Pamiętajcie, że nikt nie zatroszczy się o Was bardziej, niż Wy sami.

Angielski Słówka: 1000 Ważnych

Angielski zawsze na propsie, a systematyczne powtórki pozwolą na utrwalenie znanego już materiału i uzupełnienie braków w podstawach.

Morse Code

Samodzielna nauka alfabetu Morse’a to opanowanie zupełnie nowej, ale i bardzo przydatnej umiejętności, a przy tym całkiem przyjemna zabawa.

Szybki budżet – Menedżer Wydatków

Sprawdzanie przychodów i wydatków, monitorowanie oszczędności. Z nadejściem Nowego Roku, za pomocą aplikacji, dobrze jest odłożyć sobie trochę funduszy na wakacje lub nieplanowane wydatki.

INTU Medytacja

Prowadzone medytacje, w formie 7 – dniowych kursów. Doskonała propozycja zarówno dla początkujących, jak i chcących doskonalić umiejętności medytacyjne.

new year resolution

Postanowienia noworoczne to świetna okazja do sprawdzenia samego siebie, nawet jeśli po jakimś czasie przejdą one w sferę marzeń. Mimo wszystko, jeśli chociaż przez niewielką część roku wytrwacie w zdrowych i pozytywnych nawykach, to i tak uważam, że można zaliczyć to do małych sukcesów.

Oczywiście, oby jak najdłużej, a o to, z pewnością zatroszczą się Wasze nowe apki!