Chociaż w tym zaszczytnym gronie na podium dumnie stoją seriale, to animacje od zawsze zajmowały w moim sercu wyjątkowe miejsce.

Poznając Ricka i Mortyego dość szybko straciłam głowę, bez pamięci zakochując się w każdym detalu. Jednak nie o wspaniałości tego serialu dziś będzie. Będzie o bezwzględnej walce o widza, chwytach poniżej pasa i delikatnym mindfucku, którego przez to wszystko dostaję.

Otóż moi drodzy, najnowszy sezon „Ricka i Morty’ego” zobaczycie nie na Netflixie, a na HBO GO.

Zaskoczeni?

To dopiero początek!

Rick i Morty na HBO GO

Bez wątpienia HBO i Netflix to dwie największe platformy streamingowe. Obie z nich każdego roku ostro rywalizują o każdego subskrybenta, ale początek prawdziwej walki chyba dopiero mamy okazję oglądać.

Przygotowanie do premiery HBO Max zaczyna się z wysokiego C, a podstawą do zbudowania sobie wiernych odbiorców (i słusznie) jest przejmowanie znanych i lubianych produkcji.

Właśnie jedną z nich jest „Rick i Morty”.

Co nowego u naszego ulubionego duetu, który tym razem wyląduje w universum HBO? I kiedy będziemy w końcu mogli się zobaczyć?

V sezon niezwykłych przygód ekstrawaganckiego dziadka i jego ciapowatego wnuka już 20 czerwca 2021!

Zobaczmy, co czeka nas tym razem.

Nowy zwiastun Ricka i Morty’ego

Zwiastun dostępny w sieci wyraźnie pokazuje, że najnowsze przygody obfitować będą w charakterystyczny dla kreskówki klimat doprawiony dawką doskonałego poczucia humoru, ciekawostek naukowych i niespodziewanych tarapatów, z których nasi bohaterowie jak zwykle wyjdą obronną ręką. Zobaczymy znanych już bohaterów i poznamy zupełnie nowych, razem z nimi przeżywając równie abstrakcyjne, co ciekawe przygody i galaktyczne podróże.

Ciekawa jestem Waszego zdania, ale przede wszystkim tego, co Wy na takie podbieranie sobie tytułów przez gigantów platform streamingowych?

Nie mniej jednak czekam, odliczając każdy dzień o(* ̄▽ ̄*)o


Posłuchaj nas!