Nowy program TVN Turbo o sieci, grach i komputerach prowadzony przez Maćka Budzicha

Nowy program TVN Turbo o sieci, grach i komputerach prowadzony przez Maćka Budzicha

Opublikowano 3.04.2012 11:48 - 1


Na fejsbuku Maćka Budzicha, właściciela popularnego bloga mediafun.pl, pojawiła się ciekawa informacja o nowym programie TVN Turbo, który będzie nosił nazwę Turbo Net. Będzie on związany bezpośrednio ze światem internetu, gier i ogólnie pojętej tematyki komputerów. Jak dla mnie to świetna, wiadomość – gdyż takich programów zwyczajnie brakuje, a teraz pojawi się powód by wogóle włączać TV ;-)

Jak będzie wyglądała formuła programu? Maciek Budzich razem z Michałem Łukasiewiczem będzie rozmawiał ze gwiazdami internetu, podczas jazdy tzw. MediaCarem – specjalnie uzbrojonego w setki  kamer. Auto wydaje się tu być najmniej potrzebnym elementem, ale tematyka kanału jednak zobowiązuje ;-) Prócz Maćka, w programie będzie miał swój kącik także, znany w środowisku graczy Rock Alone 2k, który zyskał popularność – poprzez prowadzenie kanału tematycznego w serwisie Youtube.

Oficjalna zapowiedź programu:

Pierwszy odcinek programu już dzisiaj o 17.30 na TVN Turbo. Na pierwszy ogień pójdzie słynny Cybermarian, który znany jest między innymi z bardzo popularnych parodii teledysków, gdzie pod angielski tekst piosenki – podkładane są polskie, komiczne napisy. Jak zapowiedział Maciek, w kolejnych programach zobaczymy m. in. Kominka czy Michała Sadowskiego z brand24.pl

Maciej Budzich zdradza trochę więcej o samym programie:

Jestem bardzo ciekawy jak to wypadnie. Jestem naturalnie nastawiony optymistycznie, jednak poprzednie tego typu próby wyciągania świata internetu do telewizji były raczej nieudane. Nie wydaje mi się, by program zyskał kosmiczną popularność, gdyż kierowany jest raczej do wąskiej grupy odbiorców, niemniej formuła programu może przyciągnąć i tych spoza świata komputerów i internetu. Pamiętajcie, dziś 17.30 TVN Turbo, wywiad z Cybermarianem zapowiada się naprawdę ciekawie ;-)

 

Wieści z Rozładowani.pl