Nowy program Turbo Net - mieszane uczucia

Nowy program Turbo Net – mieszane uczucia

Opublikowano 3.04.2012 17:18 -


Dosłownie przed chwilą skończyłem oglądać nowy program Turbo Net, który miał dziś swoją premierę na łamach TVN Turbo. Szczerze przyznam, że jestem mocno zawiedziony. Po recenzji Maćka Budzicha spodziewałem się, programu w nieco innym formacie.

Program zaczął się zajawką z niusami, niestety nie pierwszej świeżości, o których osoby spędzające po kilka godzin w internecie dziennie – słyszeli już jakiś czas temu. Niemniej zapowiada się dość ciekawie. Następnie zaprezentowana została eco-taksówka, wypakowana elektroniką, po której pojawiła się krótka recenzja kilku gier. Dalej, dosłownie trzy czy cztery pytania dla Cybermariana, gościa Maćka Budzicha, a tuż po tym – mało szczegółowe zaprezentowanie tabletu Huawei.

Generalnie odniosłem wrażenie, że Turbo Net to wierna kopia programu Gadget (znanego z tej samej stacji) – ze wstawką Maćka Budzicha, zadającego 3 pytania, z których tak naprawdę nic się nie dowiedziałem o zaproszonym gościu. Byłem pewien, że więcej będzie merytorycznej dyskusji podczas rozmowy, mniej gadżetów. Nie wiem czy macie podobne odczucia, ja natomiast jestem szczerze rozczarowany i pomimo mojej sympatii do prowadzących, nie sądzę by program odniósł oszałamiający sukces.

Wieści z Rozładowani.pl