Nowy program interaktywny na Netflix: Ty kontra dzicz - zwiastun

Nowy program interaktywny na Netflix: Ty kontra dzicz – zwiastun

Opublikowano 29.03.2019 12:53 Aktualizacja: 13.06.2020 13:44 -


Bear Grylls był już niemalże wszędzie. Zmagał się z różnymi zadaniami i uczuł dekadę temu, jak przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Zarzucano mu kłamstwa, zakłamywanie rzeczywistości, ale mimo wszystko cieszył się ogromną popularnością.

Teraz wraca w nowej produkcji na platformie Netflix. Serwis zaprezentował oficjalny zwiastun programu, który będzie interaktywny. Ty kontra dzicz pojawi się w Netflixie 10 kwietnia.

Przypomnijmy, że produkcja interaktywna już nie pierwszy raz pojawi się na Netflixie. Nie tak dawno premierę miał film Black Mirror: Bandersnatch. Mogliśmy w nim wpływać na wydarzenia, jakie dzieją się na ekranie. Młody programista próbuje adaptować znaną powieść „Bandersnatch” do swojej mrocznej gry wideo. Wkrótce jednak okazuje się, że to gra stawia mu wyzwania, kiedy to chłopak traci orientację: co jest rzeczywistością, a co jest rozgrywką, którą tworzy. Tytułowy „Bandersnatch” nie pojawia się w popkulturze po raz pierwszy.

W nowym interaktywnym programie podejmujesz decyzje, od których zależy los Beara Gryllsa. Czy zdołasz pomóc mu przetrwać w bardzo niegościnnych zakątkach świata?

W rolach głównych: Bear Grylls. Twórcy: Bear Grylls, Rob Buchta, Delbert Shoopman.

Wieści z Rozładowani.pl