Nowy iPhone z 5G oraz kamerą 3D w 2020 roku? Tak głosi analityk Wedbush

Nowy iPhone z 5G oraz kamerą 3D w 2020 roku? Tak głosi analityk Wedbush

Opublikowano 17.10.2019 19:01 -


Zdążył minąć zaledwie miesiąc od premiery najnowszej serii iPhone’ów, a już od dłuższego czasu pojawiają się kolejne pogłoski dotyczące przyszłorocznych urządzeń. Przemek na bieżąco informuje Was o wszelkich plotkach, wśród których znalazły się pierwsze rendery iPhone 12 oraz zapowiedź kolejnej wersji iPhone’a SE. To jednak nie wszystkie sprzęty, jakie prawdopodobnie zostaną ukazane podczas konferencji w 2020 roku. Jeśli można wierzyć najnowszym doniesieniom, Apple szykuje dla swoich użytkowników ogromną niespodziankę.

Dan Ives, analityk Apple, potwierdza, że najnowszy iPhone 11 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nikogo nie powinno więc dziwić, że producent już pracuje nad kolejnymi nowościami, jakie zadebiutują w przyszłorocznym sprzęcie. Dan zapowiada, że będą to aż cztery flagowe modele telefonów, w tym także iPhone z 5G. Apple podąża więc za wszystkimi nowinkami, umieszczając je wśród wielu nowych funkcji w swoich smartfonach. Jesteście ciekawi, co poza tym będzie na nas czekało w nowych iPhone’ach?

Sprzedaż iPhone’ów 11 i 11 Pro

Wszystkie dane, zaprezentowane przez Apple, ukazują, że sprzedaż najnowszego smartfona znacznie przerosła wszelkie oczekiwania. Firmowy analityk oszacował, że producent jest w stanie sprzedać nawet do 185 milionów iPhone’ów tylko w tym roku! Jest to naprawdę imponująca liczba w porównaniu z zeszłorocznym popytem. Widać, że Apple tym razem dobrze przemyślało swój projekt, prezentując trzy modele. Już podczas ukazania kwartalnych zarobków producenta było widać, jak duże zyski przynoszą smartfony na całym świecie. Na szczęście amerykańskie przedsiębiorstwo nie spoczęło na laurach i już rozpoczęło prace nad kolejnymi modelami iPhone’ów.

iphone z 5g

Czy iPhone z 5G zadebiutuje już w przyszłym roku?

Nie mamy jeszcze żadnych potwierdzonych informacji, jednak Dan Ives zapowiada, że w przyszłym roku Apple ukaże aż 4 nowe modele smartfonów. Prawdopodobnie wśród nich uwzględniono także iPhone’a SE 2, co oznaczałoby, że ujrzymy 3 wersje iPhone’a 12. Byłoby to nawet zgodne z doniesieniami Ming Chi-Kuo, zapowiadającego właśnie trzy modele przyszłorocznych smartfonów. Obie osoby uważają, że wśród nich na pewno pojawi się telefon obsługujący technologię 5G. Poza tym wspominany jest również aparat 3D, sterowanie gestami, a nawet wyświetlacz OLED. Pojawiły się także pogłoski, że pod względem designu smartfon ma nawiązywać do iPhone’a 4. Ile jest w tym jednak prawdy? Nie wiadomo.

Aby móc potwierdzić którąkolwiek informacje, musimy jeszcze poczekać na doniesienia od innych serwisów. Jeśli rzeczywiście iPhone’y 12 zostałyby wyposażone w obsługę sieci 5G oraz kamery 3D, mogłyby one przynieść firmie jeszcze większe zyski, niż modele tegoroczne. Mimo wszystko wiele przecieków okazywało się prawdą, także wstępnie wiadomo, czego można oczekiwać od prezentacji Apple w 2020 roku.

Źródło: 9to5mac

Wieści z Rozładowani.pl