Nowy iPhone SE pokazany! Tanio!

Nowy iPhone SE pokazany! Tanio!

Opublikowano 15.04.2020 17:24 Aktualizacja: 15.04.2020 17:51 -


Stało się! Miesiące, jeśli nie lata spekulacji i wreszcie Apple zaprezentowało nowego iPhone SE. Zrobiło to w sposób nietypowy, ale i nietypowe czasy mamy.

Bez głośnych konferencji i prezentacji, na stronie i na profilach w social media pokazano iPhone SE. Nowy wygląd, nowe parametry. Na uwagę zasługuje jego cena – nowy model kosztuje w najniższej opcji 2199 zł! To więcej niż poprzednik, ale pamiętajmy, że ceny Apple ostatnio szybowały ostro.

Przedsprzedaż startuje 17 kwietnia. iPhone SE dostępny będzie w trzech kolorach: biały, czarny i wyjątkowo (PRODUCT)RED.

Apple iPhone SE – parametry

Na razie niewiele wiemy. Jedno jest pewne – telefon będzie posiadał oczywiście wyświetlacz Retina HD, tym razem o przekątnej 4,7 cala. Według informacji na stronie Apple, iPhone SE posiada “czip z iPhone 11 Pro” (A13). Oznacza to, że jego moc może być naprawdę niesamowita, biorąc pod uwagę możliwości wspomnianej “jedenastki”.

Na stronie produktu możemy także przeczytać, że nowy iPhone zarejestruje wideo w jakości 4K.

“W wideo 4K widać cztery razy więcej detali niż w HD 1080p. A szerszy zakres dynamiczny wydobywa jeszcze więcej szczegółów w światłach i cieniach”.

“W obudowie iPhone’a SE zmieściliśmy potężny mózg iPhone’a 11 Pro. To A13 Bionic – najszybszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Właśnie dzięki niemu niezwykle płynnie uruchamia się apki i gra w najnowsze gry oraz odkrywa nowe możliwości AR podczas pracy i zabawy”.

Apple iPhone SE – ceny i warianty

Nowy model oprócz trzech wersji kolorystycznych będzie dostępny także w trzech wariantach pojemnościowych (i cenowych):

  • iPhone SE 64 GB – 2199,00 zł
  • iPhone SE 128 GB – 2449,00 zł
  • iPhone SE 256 GB – 2949,00 zł

True Tone

Dynamicznie reguluje balans bieli na wyświetlaczu, dzięki czemu obrazy wyglądają naturalniej i mniej męczą oczy.

Haptic Touch

Naciśnij i przytrzymaj ikonę, żeby wyświetlić skróty, a dzięki delikatnej
wibracji odczujesz to jak przyciskanie fizycznego przycisku.

Rozszerzona rzeczywistość

Wypróbuj najnowsze apki AR, które pozwolą Ci mierzyć fizyczne obiekty, kreślić na niebie konstelacje gwiazd i robić mnóstwo innych niesamowitych rzeczy.

Artykuł jest na bieżąco aktualizowany!

Wieści z Rozładowani.pl