Nowy iPhone może mieć baterię 4000mAh, ładowanie 15W, 3x zoom i wyświetlacz 120 Hz

Nowy iPhone może mieć baterię 4000mAh, ładowanie 15W, 3x zoom i wyświetlacz 120 Hz

Opublikowano 18.01.2019 11:27 -


Do premiery najnowszych iPhone’ów jeszcze kilka długich miesięcy, ale mimo to niemalże każdego dnia pojawiają się nowe plotki. Parę dni temu pojawiły się nowe rendery, a dzisiaj mamy kolejne informacje. Donoszą one o kwestiach technicznych nowych smartfonów od Apple, a nie jak do tej pory było – kwestiach wizualnych.

Nowy iPhone, nazywany wśród internautów roboczo jako iPhone 2019. Swoją drogą nazywanie według rocznika jest chyba lepsze niżeli kombinowanie z „iksami” itp.), sprawdziło się to w przypadku MacBooków, czemu więc nie tu? Wracając do tematu – wiarygodne źródła mówią od pewnego czasu o trzech obiektywach, zatem to można uznać za pewniak. Teraz dowiadujemy się trochę więcej na temat obiektywów, mają to być: szerokokątny, superszerokokątny, a także teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym. Można zatem zaobserwować małe podobieństwo z Huawei P20 Pro, który posiada taki sam arsenał.

iPhone 2019 o sporej mocy

Informacje na temat obiektywów to nie wszystkie plotki, jakie pojawiają się na stronach za oceanem. Wiemy także więcej, na temat zasilania nowego iPhone’a. iPhone XS w drugiej generacji ma posiadać baterię o mocy 4000 mAh, jednak jest to dość mocno naciągana teoria, kolidująca z wcześniejszymi informacjami. Mówiły one, że nowy model ma mieć takie same rozmiary jak poprzednik, zatem ciężko sobie wyobrazić, że Apple „wciśnie” tam większą baterię, nie zwiększając telefonu. Pamiętajmy o tym, że dochodzi kolejny obiektyw, zajmujący co prawda niewiele miejsca, ale jednak.

iPhone 2019

Apple stawia na szybkie ładowanie, do tego nowy ekran

Kolejny news dotyczący nowych iPhone’ów może spodobać się tym, którzy stawiają na szybkość. Także, a może głównie – szybkość ładowania. iPhone obsłuży szybkie ładowanie bezprzewodowe 15W. Jest to niewątpliwie spory wzrost w stosunku do aktualnych możliwości – 7,5W. Szybkie ładowanie i mocniejsza bateria mogą mieć rację bytu, bo ekran jest ponownie ulepszany, ten nowy ma mieć częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz, w porównaniu do 90 Hz w modelu ubiegłorocznym. Taki właśnie wyświetlacz ProMotion 120 Hz, jest aktualnie montowany w iPadach Pro, dając niesamowite efekty szybkości i błyskawicznej reakcji. Ta plotka zatem wydaje się być bardzo realna.

Wygrywa w sądzie, ratuje życie i ulepsza iPhony – garść wiadomości ze świata Apple

Źródłem plotek jest C Technology, która już w przeszłości podawała informacje, które później się sprawdzały. Informacje powyższe jednak wydają się bardzo nierealne – sama moc baterii, o czym wspomniałem to jeden z przykładów. Podchodzę zatem bardzo ostrożnie do tych „newsów”. Jedno jest pewne – plotki skończą się pod koniec lata, kiedy Apple zaprezentuje nowe modele oficjalnie.

Wieści z Rozładowani.pl