Nowy iPhone 9 oraz 6 różnych wariantów modelu 12, nowe iPady Pro, modemy 5G oraz całkiem nowy wygląd urządzeń — to coś, czym Apple powalczy o klienta. To oczywiście nie wszystko, ale przecieki powoli zdradzają coraz więcej informacji.

iPhone 11 i duży wzrost sprzedaży

Wszelkie dochodzące do nas informacje wskazują, iPhone 12 będzie dysponował modemem 5G. Pisaliśmy już kilka razy o tym, że spodziewaliśmy się tego. Co prawda dalej nie wiadomo, czy wszystkie modele otrzymają wsparcie szybkich sieci. Modem 5G dostarczy Qualcomm i będzie to ponoć najpotężniejszy układ na rynku.

Analitycy i dostawcy podzespołów są zgodni. Będzie to rekordowy rok, jeśli chodzi o sprzedaż ilościową. Prognozy zakładają znacznie większy popyt na nowe iPhony z modemem 5G. Wstępne dane mówią o co najmniej 10% wzroście. Te bardziej optymistyczne nawet o około 25% wzroście. Wszystko dzięki klientom, którzy zdradzają zainteresowanie nową technologią i chęć wymiany starszych modeli na „przełomowo” szybki model z 5G.

Nowy iPad Pro już na wiosnę

Popularna strona MacRumors, która śledzi nowości ze świata Apple prowadzi ciekawe zestawienie. Znajdziemy w nim skrót informacji o każdym sprzęcie Apple. Wśród tych informacji można zleźć tą czy warto kupić sprzęt i jak dawno zadebiutował na rynku. Niedawno zaktualizowano status iPad Pro. Nie kupuj go! Następca już wkrótce.

7B82D703 0805 499A 8394 11380F519020 13576C05 1695 4D85 9167 6210F099A40A

Rendery nowego urządzenie opublikował Steve H. McFly znany na Twitterze jako Onleaks. Nie trzeba się bać o to, czy Rendery są prawdziwe, w końcu to on pokazał nam przedpremierowo wygląd iPhone 11 i dziesiątki innych smartfonów. Ze zdjęć wywnioskować można, że nowy iPad Pro będzie dysponował podobnymi rozmiarami jak wcześniejsza generacja. Nowy ma być jednak układ aparatów odziedziczony po iPhone 11 Pro. Nowe informacje mówią też, że iPad w zależności od wielkości dysponować będzie metalowym lub szklanym tyłem. Nowe modele zadebiutują wiosną.

Nowy iPhone 9 zamiast SE 2

To już prawie pewne. Apple szykuje dla najbardziej konserwatywnych użytkowników nowego iPhone 9. Brakujące ogniwo zapełni dziurę w numeracji. Nie będzie to niestety reinkarnacja modelu SE. Nowy iPhone 9 ma formę iPhone 8 oraz nowe komponenty.

Co prawda wcześniej widzieliśmy zdjęcia, które sugerowały kształt nowego iPhone SE. Okazały się one jednak tym, co zadebiutuje jako model 12. Potwierdza to serwis Macotakara. Pierwsze informacje wskazują, że model ten zadebiutuje wiosną razem z nowym iPadem Pro. Ja w to jednak wątpię.

iPhone 12

Nowy iPhone 12 będzie przełomowy

Oprócz wspomnianej łączności iPhone 12 zadebiutuje w nowych wersjach i to nie tylko z modemami 5G. Japoński serwis Macotakara, który ma świetną renomę, dotarł do informacji oraz zdjęć iPhone 12. Ponoć zadebiutuje on w 6 różnych wersjach różniących się układem aparatów oraz rozmiarem i technologią zastosowanego ekranu.

Już po nowym roku można spodziewać się fali nowych plotek i przecieków na temat sprzętu Apple. Trzymamy dla Was rękę na pulsie ;) .

Źródło: Macotakara, Onleaks


Posłuchaj nas!