Nowy iPhone 5S wcale nie będzie taki złoty

Nowy iPhone 5S wcale nie będzie taki złoty

Opublikowano 20.08.2013 7:42 -


Ostatnio wiele plotek w prasie technologicznej, jak to zwykle bywa chwile przed konferencją Apple. Emocje budzi nowy model, który prawdopodobnie zostanie oznaczony wersją 5S. Bebechy z pewnością jak to zwykle bywa zostaną jeszcze bardziej usprawnione (jakby ktokolwiek tego potrzebował), no ale w końcu jeśli nie wygląd to coś nowy model musi odróżniać od poprzedników, by się sprzedawał oczywiście.

Jak na ironie plotki głoszą, że nowy iPhone 5S będzie dostępny w nowym kolorze – złotym. Co ciekawe, jak donoszą zachodnie blogi nie będzie to kolor intensywnie złoty, jednak stonowany – bardziej w kolorze szampana niż złota. Poniżej jak zwykle ekskluzywne zdjęcia, które pewnie z rzeczywistością nie mają nic wspólnego, ale czym byłby świat technologiczny bez takich, teoretycznie niekontrolowanych wycieków?

apple-iphone-5s-champagne-button-set-original-new-3pcs-set-1

Wersja S przy ajfonach zawsze charakteryzowała się głównie usprawnieniem bebechów, niemniej w tym wypadku wygląda na to, że będzie i nowy kolor, istne szaleństwo. Czy to prawda czy nie, przekonamy się za dosłownie 3 tygodnie.

Wieści z Rozładowani.pl