Nowy iPad Pro z zestawem trzech aparatów! Czym zaskoczy nas Apple?

Nowy iPad Pro z zestawem trzech aparatów! Czym zaskoczy nas Apple?

Opublikowano 12.08.2019 8:11 -


Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, czyli czas premiery nowego sprzętu od Apple. W sieci aż wrze od plotek dotyczących modeli telefonów oraz iPadów, które w tym roku mają zaskoczyć użytkowników nowymi rozwiązaniami. Pojawić ma się między innymi iPad Pro z potrójnym aparatem oraz wielką wysepką – kojarzoną z najnowszych iPhonów. To jednak nie wszystko!

iPad Pro z naciskiem na aparat

Amerykański producent prawdopodobnie zaskoczy nas zupełnie nową odsłoną iPada, który będzie różnił się od dotychczasowych modeli. Nieoficjalne źródła, w tym Macotakara (który niejednokrotnie przedstawił już kilka sprawdzonych informacji dotyczących premier od Appla), informują, że tablet może zyskać potrójny obiektyw. Do tej pory nie było mowy nawet o podwójnym obiektywie, dlatego użytkownicy iPadów na pewno są mocno zaskoczeni. Prawdopodobnie będzie to obiektywy: 2 × 12 mpx oraz matryca ToF do wykrywania głębi – to wszystko ma się także znaleźć w najnowszych iPhone’ach.

ipad pro

Planowane zmiany dotyczą nie tylko iPada Pro, ale również modelu z 10.2-calowym ekranem. Tam z kolei obiektyw ma zostać rozszerzony do dwóch aparatów, co ma zapewnić nie tylko wyższą jakość zdjęć, ale przede wszystkim ulepszyć usługę rozszerzonej rzeczywistości. Z dostępnych informacji wynika, że model ten zastąpi oferowany do tej pory wersję z 9.7-calowym ekranem.

Wstępne zapowiedzi nowego iPhone’a 11

Wycieki dotyczące tegorocznej premiery Apple dotyczą również najnowszego modelu iPhone’a. Anonimowy użytkownika na Twitterze udostępnił wpis, który sugerowałby wejście do gamy smartfonów iPhone’a Pro. Do tej pory pojawiał się on jedynie w przypadku iPadów, MacBooków czy iMaców. Czyżby nastąpił przełom? Wygląda na to, że pojawi się kolejna wersja iPhone’a XR oraz iPhone XI pod nazwą iPhone Pro. Nie mamy jednak stuprocentowej pewności czy plotki są prawdziwe, choć fakt, że pochodzą z wielu źródeł, zwiększa prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest.

iphone xi

Na oficjalną premierę tegorocznych produktów Apple musimy niestety jeszcze poczekać. Pocieszeniem jest jednak fakt, że będzie miała ona miejsce za nieco ponad miesiąc. Nie mogę się doczekać weryfikacji wszystkich zapowiedzi oraz podania konkretnych parametrów. A jak Wasze nastawienie przed tegoroczną konferencją Apple?

Wieści z Rozładowani.pl