Nowy Gmail już niebawem

Nowy Gmail już niebawem

Opublikowano 24.10.2011 8:20 -


Klienta pocztowego Gmail nikomu nie trzeba przedstawiać. To jednen z najbardziej popularnych web-klientów pocztowych. Jakiś czas temu, Google udostępnił użytkownikom nową skórkę, która stylistycznie nawiązuje do reszty produktów, no i przede wszystkim jest bardzo atrakcyjna wizualnie.

To jednak nie koniec nowości. Alex Chitu, odkrył na oficjalnym kanale Youtube, materiał który promuje nowe funkcjonalności w Gmail. Niestety nagranie wraz ze wszystkimi mirrorami nie jest już dostępne, jednak zachowało się parę zrzutów.

Co nowego? Przede wszystkim system konwersacji. Korespondencja w materiale wyglądała (a przynajmniej była zbliżona) do tego co możemy zobaczyć, pisząc na Facebooku. Wszystko za sprawą ogromnych zdjęć użytkownika dostępnych przy każdym wysłanym e-mailu. Prócz tego, przedstawiony został bardziej złożony system wyszukujący wskazane informacje, po kliknięciu w wyszukiwarkę. To dla mnie świetna wiadomość, przeszukiwanie kilkunastu tysięcy e-maili, może być dość męczące.

Niestety nie wiadomo, kiedy dostępny będzie nowy Gmail. Skoro pojawił się materiał promocyjny, przedstawiający nowe funkcjonalności tego produktu, rozsądek podpowiada, że zaprezentowane zostaną one oficjalnie już niebawem.

 

Wieści z Rozładowani.pl