Nowy Batman z Pattinsonem jest trochę emo, ale zapowiada się świetnie!

Opublikowano 24.08.2020 8:05 Aktualizacja: 24.08.2020 8:06 -


DC podczas eventu Fandome pozwoliło nam rzucić okiem na kilka nowych materiałów związanych z nowymi produkcjami bazującymi na ich komiksowym uniwersum. Wśród nich znalazł się trailer najnowszej ekranizacji historii Mrocznego Rycerza - "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

Jakiś czas temu Warner Bros. ogłosiło, że w kolejnym wydaniu filmowych przygód Człowieka-Nietoperza w jego roli zobaczymy Roberta Pattinsona. Casting aktora znanego przede wszystkim z serii "Zmierzch" delikatnie mówiąc nie wzbudził entuzjazmu fanów Mrocznego Rycerza.

Teraz jednak dostaliśmy pierwszy zwiastun tego, jak wyglądać będzie nowy Batman. Trailer rozpoczyna się od nastrojowej, depresyjnej muzyki ("Something in the Way" Nirvany) i taki najwyraźniej będzie też klimat całego filmu. Pokazane urywki przedstawiają m.in. pracę policji na miejscu zabójstwa dokonanego przez Riddlera, Batmana w nowym stroju wraz z nowymi zabawkami oraz kilka ujęć na Catwoman.

Fabularnie "The Batman" ma pokazywać początki nie tylko Człowieka-Nietoperza (Robert Pattinson), ale także jego towarzyszy, takich jak wspomniana Kobieta-Kot (w tej roli Zoe Kravitz) oraz wrogów: Riddlera (Paul Dano) i Pingwina (Colin Farrell). Za reżyserię odpowiada Matt Reeves (nowa "Planeta Małp").

Trzeba przyznać, że trailer jest bardzo udany i każe z niecierpliwością wyczekiwać na ostateczny efekt. Zapowiada się, że będzie to jedna z najbardziej mrocznych ekranizacji "Batmana" - i bardzo dobrze! Premiera w 2021 roku.

Wieści z Rozładowani.pl