Z ostatnich roszad, być może zauważyliście. Motywację do pisania stracił Paweł, ale i także Mateusz. Pozostaliśmy w zawężonym składzie, ale spodziewałem się, że tylko na chwilę, gdyż miałem plan na kolejną osobę. O ile każdy z nas ma jakąś swoją działkę na blogu, o tyle zawsze brakowało mi interesujących materiałów dot. SEO.

Lizard, czyli Łukasz Szendzielarz, do świata SEO i SEM jako samouk wkroczyłem w 2005 roku i jak każdy dobry SEOwiec pracuje na freelansie. Oprócz kontroli nad wszechświatem interesjue się webdesignem i szerokopojętą grafiką. Lubie minimalizm, kraj kwitnącego jena, lukrecje i nowinki ze świata technologii.

Przypadkiem lub nie, w bliżej nieokreślonych okolicznościach pojawił się Łukasz Szendzielarz, który z rekomendacji wylądował właśnie tu. Co nawjażniejsze, nie powinien być on dla Was osobą anonimową gdyż aktualnie popełnił już 3 części naszego poradnika SEO dla początkujących. To będzie główna kategoria na DW, którą Łukasz będzie zasilał, z pewnością jednak jak to prawdziwy Geek, odnajdzie się także hardware czy innych gadżetach.

Bardzo mnie cieszy pojawienie się nowej osoby, głównie ze względu na fakt, że DailyWeb staje się coraz bardziej kompleksowe, rozpościerając coraz szerszy zakres poruszanych materiałów. 5 to liczba optymalna i pewnie tak na chwilę obecną zostanie. Co do najbliższych planów, pewnie zauważyliście że zaczynamy testować publikację 4 wpisów codziennie. Co prawda nie jest to jeszcze regularne, ale to pierwszy i najbliższy kamień milowy do osiągnięcia. Kolejnym będzie duży nacisk na wpisy gościnne, ale o tym będziemy informować dedykowanym wpisem.

Tymczasem na zachętę przywitajcie Łukasza gromkimi brawami.