Nowości Xiaomi - poznaj Mi True Wireless Earphones 2 Basic za śmiesznie niską cenę

Opublikowano 15.07.2020 14:31 Aktualizacja: 16.07.2020 16:27 -


Konferencja Xiaomi właśnie trwa, masa nowości w dniu dzisiejszym została zaprezentowana. Jarek pisał o nowej opasce Xiaomi MiBand 5, a ja skupiam się na słuchawkach bezprzewodowych od Xiaomi.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic mają podbić rynek i zaatakować AirPodsy od Apple. Xiaomi podczas konferencji zapewnia, że jakością dorównują najlepszym.

Przede wszystkim z nowości możemy wyróżnić automatyczne odpalanie muzyki, kiedy słuchawki włożymy do uszu. Po ich wyjęciu muzyka się zatrzymuje. Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku.

Bateria

Xiaomi zapewnia, że pełne ładowanie wystarcza na 5 godzin słuchania muzyki, natomiast etui ładujące pozwoli na 20 godzin używania. Ładowanie odbywa się za pomocą USB-C.

Cena Cena oczywiście zaskakuje, jak już Xiaomi zdążyło nas do tego przyzwyczaić. 39,99 euro to cena, jaką trzeba zapłacić za bezprzewodowe słuchawki od Xiaomi. Na razie nie wiemy, jaka będzie cena w Polsce.

Porównania z Airpodsami od Apple nie ma co robić, bo cena jest znacząco inna. Na sprawdzenie jakości, a przede wszystkim komfortu użytkowania przyjdzie pora, jak tylko słuchawki pojawią się w sprzedaży.

Konferencja Xiaomi trwa. Zaprezentowano już:

O następnych sprzętach piszemy na bieżąco, zbierając dla Was najważniejsze informacje. Wszystkie teksty będziemy także aktualizować o zdjęcia.

Wieści z Rozładowani.pl