Niemalże codziennie pojawiają się tam nowe produkcje, zarówno z ostatnich miesięcy, jak i te kultowe. Często można znaleźć także filmy, które Rakuten udostępnia za darmo, a na pewno w bardzo dobrych cenach. Zobaczcie, co nowego w Rakuten TV Polska.

Gwiazdkowa randka mojego taty

Po śmierci żony Dawidowi coraz trudniej porozumieć się z nastoletnią córką. Jules czuje się osaczona i nierozumiana, a on coraz bardziej bezsilny i osamotniony. By znaleźć tacie nową partnerkę, a sobie bratnią duszę, Jules postanawia założyć mu profile na portalach randkowych. Sprawy nieoczekiwanie przybierają komiczny obrót, bo choć kandydatek nie brakuje, wszystkie zdecydowanie odbiegają od oczekiwań Dawida… i Jules. Czy w gwiazdkowy wieczór wszystko się odmieni? Zabawna, wzruszająca historia we wspaniałym, świątecznym nastroju!

Zimowa opowieść

Zimowa opowieść opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem.

Supercon

Adam King to ikona TV i największa gwiazda konwentu fanów komiksów. Arogancki i złośliwy wobec kilkorga uczestników, których sława nieco przygasła, usuwa ich ze zlotu. Nie przypuszcza, że rozgoryczeni i pozbawieni zarobku artyści zaplanują odwet, który ma uszczuplić jego wpływy z imprezy. Realizacja dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach planu nieco się jednak komplikuje…

Sekrety z przeszłości

Spokojne przedmieście i przerażające sekrety wojny. Noomi Rapace i Chris Messina w historii kobiety, która mści się za zbrodnie wojenne. Ameryka po II wojnie światowej. Ocalała po II wojnie światowej Maja przyjeżdża do Nowego Jorku. Poślubia Amerykanina, zamieszkuje w domku na przedmieściu i próbuje odbudować swoje życie.

Zobacz także: Jakie komedie romantyczne na Netflix obejrzeć? Oto nasza lista!

Kiedy wydaje się, że wreszcie odnalazła spokój i rodzinne szczęście, w jednym z okolicznych mieszkańców rozpoznaje hitlerowskiego żołnierza. Przerażające wspomnienie zbiorowego gwałtu wraca i burzy jej spokojny świat. Kobieta postanawia porwać mężczyznę i torturami zmusić go do przyznania się do winy.

Szubienica

Po dwudziestu latach od wypadku, w wyniku którego podczas szkolnego przedstawienia śmierć poniósł odtwórca głównej roli, uczniowie tej samej małomiasteczkowej szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę. Jest to chybiona próba uczczenia rocznicy tragedii. Szybko przekonują się jednak, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać.

Batman Forever

Najgorętsze gwiazdy Hollywood łączą siły w największym kasowym przeboju 1995 roku. Val Kilmer („Tombstone”, „The Doors”) jako Mroczny Rycerz, Chris O’Donnell („Scent of a Woman”, „Circle of Friends”) jako jego zaufany partner Robin, Jim Carrey („Ace Ventura: Pet Detective”, „Dumb and Dumber”) jako Człowiek Zagadka, zdobywca Nagrody Akademii Tommy Lee Jones („The Fugitive”, „The Client”) jako bezlitosny Dwie Twarze oraz Nicole Kidman („Malice”, „To Die For”) jako dr Chase Meridian, obiekt westchnień Batmana i Bruce’a Wayne’a. W dynamicznych rolach drugoplanowych Debi Mazar i Drew Barrymore.

Coś się kończy, coś zaczyna

Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, plan Daphne rozpływa się w powietrzu. Współczesna historia miłosna z kapitalną Shailene Woodley – gwiazdą serialu „Wielkie kłamstewka”, serii „Niezgodna” i „Gwiazd naszych wina”, której na ekranie towarzyszą Jamie Dornan („Pięćdziesiąt twarzy Greya”) oraz Sebastian Stan („Kapitan Ameryka”).

Czworo Dzieci i Coś

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza „”przyszywana”” siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ.

Dirty Dancing

Latem 1963 roku niewinna 17-latka Baby (Grey) spędza wraz z rodzicami wakacje w ośrodku Catskills. Pewnego wieczoru zwabiona muzyką wstępuje do kwater dla personelu. Tam spotyka Johnny’ego, doświadczonego życiowo, w odróżnieniu od niej, hotelowego instruktora tańca. W krótkim czasie Baby zostaje partnerką Johnny’ego w tańcu i miłości.


Posłuchaj nas!